SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 12.05

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No to lepiej zjeść chleb ciemny na zakwasiewg mnie nei ma sensu bawić się w posiłki przed i po treningowe na tym etapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto ci się każe głodzić??? Masz ułożyć dietę, a nie głodówkę

Oraz ponawiam prośbę o zdjęcia sylwetki

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-14 13:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Bardzo chciałabym dodać zdjęcia sylwetki, ale nie mam aparatu. Najzwyczajniej w świecie. Jak tylko uda mi się coś wymyślić to wstawię. Mi zależy na tym najbardziej.

Co do ćwiczeń to w tym miesiącu nic nie zmienie ponieważ mam wykupiony karnet. Być może udam się na siłownie z trenerem. Usatysfakcjonował by mnie równeż spadek tylko 3kg, czy do takich małych celów bez siłowni się nie obędzie? Później bym pomyślała, czy chcę jeszcze jakoś poprawić sylwetkę bez gubienia cm.
Jeśli chodzi o zajęcia w grupie to mogę brać większe ciężary, z tym nie ma problemu.
I jeszcze zastanawiam się nad tym przyzwyczajeniem organizmu do ćwiczeń. Mimo, że nazywają się TBC to nie zdarza mi się żeby zajęcia były takie same. Ćwiczenia powtarzają się, ale co 1-2 tygodnie. Nie ma szans żeby mi pomogły?
Smutno, że będę musiała zrezygnować z sali dla siłowni, bardzo to polubiłam :) No ale jak będzie trzeba, to trzeba :). I jeszcze pytania: czy stosunek 3h stepu/fatburn do 3h tbc w tyg jest ok? Czy np. zwiększyć ilość TBC? Czy lepiej ćwiczenia rozłożyć na 4 dni po 2lub 1 h, czy 3 dni po 2h dadzą podobny efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie musisz rezygnowac z zajęć tylko wprowadzic do planu swoja wlasna stymulacje.

Traktuj zajecia grupowe tak samo nie ma znaczenia w jakich proporcjach je rozlozysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Ok, chciałam się zapytać jeszcze o trenig z piłką w Twoim podpisie, czy mogę go traktować jako trening siłowy? Ile razy w tygodniu powinno się go wykonywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laurabe de facto za trening silowy mozemy uwazac kazdy trening z uzyciem ciezarow ale z drugiej strony ta definicja powinna byc weziej traktowana. W koncu nasza waga tez jest obciazeniem . Dlatego za trening siloy traktuj tylko takie cwiczenia z obciazeniem gdzi eto obciazenei moze byc systematycznie zwiekszane zgodnie ze wzrostem twojej sily. wiec trening z pilka moze byc silowy ale rowniez moze zmienic sie w aerobowy jezli nie masz obciazen do jego wykonywania.
Ale widze ze ty sie starsznie stresujesz, nie przejmuj sie kazdy nowy trening jest na poczatku dobra stymulacja, wiec rob co mozesz wazne bys robila.

Ty nie masz wiele do redukcji, moze to wszytsko starczy, tylko po ukonczeniu bedziesz musiala uwazac na to co jesz.

Ciagle musisz ta diete dopracowac, w niej nie w ilosci treningow lezy problem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Tak właśnie myślałam, że największy problem tkwi w diecie. Wieczorem wrzuce posiłki z dziś i plan na jutro. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


Mój jadłospis dzisiejszy. Nie jestem zadowolona. Chyba powinnam była darować sobie same węgle na podwieczorek. Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz jakies problemy z brzuchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
mam zespół jelita nadwrażliwego, przynajmniej tak zdiagnozował to lekarz. są to w okresie stresu bóle brzucha, zaparcia, chęć na wymioty. ale generalnie dzieje mi sie tak pare razy w roku(2-4). jeśli chodzi o takie problemy z brzuchem bo pozatym to bardzo lubie mój brzuch :D i nie mam z nim rzadnego problemu :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja i poprawa sylwetki

Następny temat

duża motywacja, proszę o podpowiedź ! :)

WHEY premium