SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 12.05

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie tak mi to przyszlo do glowy patrzac na twoja diete

na razie wkrec sie w diete bo bedziesz musiala co nieco powywalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


Nie wiedziałam, że to się tak od razu poznaje Dodaje jadłospis na jutro. Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


Jutro jetem cały dzień poza domem i wszystkie posziłki poza sn, obiaden i kol musze kupic jutro na biezaco.Wyglada to mega marnie. Macie jakiś pomysł co mogłabym zjesc na 2 i 3 sn co kupiłabym w spożywczaku, coś lepszego od moich propozycji? Nie wiem gdzie dobić jeszcze kcal.
Jutro TBC i Fatburning. 2h obym miała siłe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ciężko coś doradzić skoro masz ograniczenia od lekarza a my nie wiemy jakie

No i jaki rozkład trzymasz? Bo ja bym dodała orzechów np. No i wzięła pudełka z domu z jedzeniem zamiast np. bułkę kupować

Żeby dobić białko i tłuszcze sklepowymi rzeczami to kabanosy są dobre, z drugiej strony generalnie nie polecamy jeść gotowych wędlin sklepowych

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-15 20:35:03

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Nie mam rzadnych przeciwskazań od lekarza, mogę jeść wszystko :) zespół jelita nadwrażliwego to choroba od stresu. No właśnie nie mam co zabrać z domu Ale chyba kupie te kabanosy. I wezmę orzechy, to mam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ryżu brązowego nie masz już? Bo jak masz to lepiej ryż ugotować i zabrać niż bułkę jeść

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-05-15 20:52:17

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


okej, to na 2sn: ryz, awokado, oliwa, przechy wloskie, pomidor.
a na 3sn; banan+serek wiejski, czy zrezygnowac z banana?
(przepraszam, ze bez polskich znakow, cos sie popsulo)
zaraz wrzuce poprawiony jadlospis :)

Zmieniony przez - laurabe w dniu 2011-05-15 23:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Ach, no i wpadlam na pomysl jak zrobic zdjecie sylwetki :) Moge kamera internetowa, bedzie kiepskiej jakosci, ale bedzie. Potem pomysle co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Białka mało, wywal banana dodaj kabanosy ze sklepu albo zabierz z domu jajka na twardo

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Cos mi nie dziala i nie moge zrobic zrzutu... W kazdym razie zmieniy sie tylko pory posilkow i to ze nie zjadlam banana wiec chyba tragedii nie ma Zaraz zabiore sie za jadlospis na jutro.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja i poprawa sylwetki

Następny temat

duża motywacja, proszę o podpowiedź ! :)

WHEY premium