SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redu ciag dalszy , estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3087

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

107,8

Wzrost

189

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

92

Staż na siłowni

7lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250/150/70

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop/wino/enan/deka/bold

Opisz swój plan treningowy

kazda partia osobno , 3 dni treningu 1 dzien wolny

Cel cyklu

redukacjia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

pol roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

b.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owsłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 płaska/200martwy/przysiad nie moge robic problem z kolanem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Aleks
Mozesz zrobic badania progesteronu ale ja bym juz jak wczesniej Ci Lodzianin zaproponowal dal letrozol jest szansa ze cofnie guzek.


Powiem tak jak dobrze to zlape to ma na oko 5-10 mm nie jest jakies kosmos wielkie i nie boli mnie tak jak wczesniej jak zlapalem czy nawet dotknalem cycka . Wsiadam w auto i podjade po letrozol pod jakas inna nazwa wystepuje? Napiszesz mi jak brac? dodam ze dzisiaj poszlo kolejne 0.5 tabs symexu . Nie chce konczyc z ssa napewno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Aromek,Femara,Clarzole,Etruzil,Lametta,Letrozole Apotex nie wiem ktory dostaniesz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Mam letrozole bluefish 2,5mg , dodam ze dzisiaj poszlo 0,5 tab symexu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Aleks
Aromek,Femara,Clarzole,Etruzil,Lametta,Letrozole Apotex nie wiem ktory dostaniesz


Dostalem bluefisha 2,5mg nic innego nie mieli . Jesli dobrze to napisalbys jak to brac ? dzisiaj poszedl strzal testa a wczoraj 0,5tab symexu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Nie chce robic spamu ale nikt nie odpowiada a sprawa dla mnie jest powazna . Zalatwilem Letrozol Bluefish 2,5mg ktos powie jak to szamac i jak cos kiedy badania bo to raczej estro tak samo zbije a jak zbije za duzo to bedzie dramat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bierzesz exe wiec po co ten letrozol teraz kupiles, samo exe zbije e2 wystarczajaco

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
miczelx
Bierzesz exe wiec po co ten letrozol teraz kupiles, samo exe zbije e2 wystarczajaco

wrzucilem bo sie wydygalem tego guzka pod sutem a letro lepiej nie zadziala ? na ostatnim cyklu mialem ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zalezy co znaczy lepiej, jesli celem jest zbicie e2 na zero to tak, ale taki cykl to nie cykl,
jezeli chcesz pozbywac sie guzka letrozolem to bedziesz musial uzyc duzej dawki, samopoczucie bedzie tragiczne

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
miczelx
Zalezy co znaczy lepiej, jesli celem jest zbicie e2 na zero to tak, ale taki cykl to nie cykl,
jezeli chcesz pozbywac sie guzka letrozolem to bedziesz musial uzyc duzej dawki, samopoczucie bedzie tragiczne


planuje jeszcze z 6-8 tyg redu zobaczymy jak pojdzie a potem podbic testa dorzucic metke moze z deca . Co w moim przypadku bedzie najlepsza opcjia ? guzek nie boli nie swedzi jak narazie ale czuje ze jest, jedynie jak mocniej scisne. Oram sie zeby sie cos nie wyklulo z tego ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Trzymac e2 w ryzak to nic wiecej nie urosnie, jakby zaczelo sie cos dziac to podbic ai, gino nie urosnie Ci w 1 noc.
Zeby zlikwidowac to letrozolem rozmawiamy o dawce rzedu 2.5mg dziennie, wiec sam rozumiesz ze to sredni plan jak na teraz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po jakim czasie czuc winko

Następny temat

2 cykl

WHEY premium