SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Red Bull za 80 gr

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co rozgłaszałeś tą informacje...lepiej samemu było zacząć produkować coś takiego i sprzedawać po konkurencyjnej cenie .Ustawiłbyś się do końca życia....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Na pewno nie zjadłem żadnego zera.
Pamiętam to dokładnie bo kwota jest dosyć szokująca.
Ale może kolega do końca nie zna prawdy

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Linia do produkcji puszek to chyba jednak dosyć kosztowna sprawa

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
lapcie soga - musze przynzac ze sam o tym nie wiedzialem, a tak chyba przy nastepnym zamowieniu ze sklepu dorzuce jakas taurynke i guarane

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
chodzilo mi oczywiscie o to ze ok 1 pln kosztuje juz z puszka bo tymi 99 groszy to sie musi juz geant z producentem podzielic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
wsyztsko jest tanie w stosunku do sprzedaży(chodzi mi o produkcje)!! - suple,odzywki,sterydy,komputery,samochody,domy,itd.. wsyztsko potem zależy już od marży, reklamy i od ilości pośrednikow

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
za red bullem nie przepadam chociaz fakt ze 1 pucha i 200 ml wodeczki x 2 to dobry pubdzacz na imprezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
pastor : tylko troche drogi szczegolnie jak bula kupujesz na dyskotece ...

polecam plusz activ 2 tabsy wrzucone do piwa ( tylko upij 1/3 bo piana moze wylezc na zewnatrz - z tego tez powodu nie wrzucaj obu naraz lecz po pol tabsa ) - znacznie taniej tabsy bez problemu wnosisz na kazda impre , tam kupujesz tylko browar mozna tez tam wlac 50 wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
widze ze lubiecie hardcore

Nie wiem czy przeczytaliscie, ale na RB jest napisane "nie mieszac z alkoholem" ale widze ze was to nie rusza

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie wiem jakie ilosci wódy i kofeiny ( bo to onia chodzi ) trzeba bylo lyknac aby serce strzelilo

napewno znacznie wieksze niz ja spozywam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gęstość -> Co dodać???

Następny temat

Białko a pryszcze

WHEY premium