SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzje produktow Mr Big i Big Zone

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mr. Big Muscle Protein Straciatella - świetny smak. Faktycznie straciatella.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
My Kreagenic trochę sprzedaliśmy, choć nie jest to jakiś specjalnie popularny suplement, ale szczerze mówiąc, nie kojarzę, żeby jakiś klient mówił mi później o swoich wrażeniach.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis pierwsza dawka (10gram po posilku / do posilku ) blonnika Mr Big. Nie rozpuszcza sie i jest bez smaku. Polecam normalnie brac do buzi i odrazu popijac jak ktos nie lubi fusow w szklance i plukania potem szklanki kilka razy ale do gardla sie nie "kleji". Przy 10gram nie ma problemow ze str ukladu trawiennego i nie polecialem do toalety jak biegalem po blonniku firmy ON, ktory sie rozpuszczal calkowicie i byl bialy w konsystencji mąki. Na dodatek 180gram kosztowalo 10euro. Smialo polecam. BTW - nie mam pojecia kiedy ja skoncze ta arigine i alanine, takiej wydajnosci supli jeszcze nie mialem przy takiej cenie, no oprocz vitala ionto drink:) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Sonbaty, Glutaminy Big Zone - l-glutamin sport plus 500g i Mr.Big - l-glutamin powder 400g czy są śnieżnobiałe i mają konsystencję ,,puchu", jakiś posmak? Jak z rozpuszczalnością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Glutaminy Big Zone nie próbowałem, Mr.Big biorę cały czas.
Jest biała, mikrorozdrobniona i nie ma żadnego posmaku. Jak to glutamina.
Nie ma zewnętrznej różnicy pomiędzy tą a innymi dobrymi glutaminami które do tej pory jadłem.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5135
Do tej pory najbardziej pasowała mi Glu Fm Syntraxa o słodkawo/słonawym posmaku stąd moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Czysta glutamina jest bezsmakowa, więc ta Syntraxa musiała być z jakimiś domieszkami.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bede testowal od kwietnia yellow burn, fat burner i l karnityne w tab, dam znac jak poszlo na koniec cyklu, moze uda sie foty zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja tez myślę nad małym zestawem. Na razie próbowałem tylko Mr. Big i jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z białek.
Ta glutamina Mr. Big faktycznie jest bezsmakowa i ma inną konsystencją niż inne które do tej pory stosowałem.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-03-21 12:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez mam glutamine mr biga i wchodzi ok. Co do bialek to faktycznie, najlepsze jakie jadlem, choc smakowo kiedys scitec byl tez przekozak, teraz nie wiem jak stoja, ale manna z sciteca to naprawde wypas, wzialem dwie saszetki i chyba kupie nastepnym razem cala tube.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakaty...

Następny temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI GODZINY EMISJI

WHEY premium