SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recalacja M-drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24403 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537794
wiosłuj wiosłuj i drązek
jest ok
jak masz czas to codziennie wieczorem albo rano podsumowuj dzien i pisz co i jak idzie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
Ten za 90 zl tez jest z bialym kapslem i tez na nim pisze competitive edge labs wiec biore tego ;] dzieki za odpowiedz i milych przyrostow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
a ja kupie tego :D http://www.allegro.pl/item910608644_m_drol_competitive_edge_labs.html#gallery

I mam nadzieje ze na mnie podziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
ja wlasnie tez kupilem od tego allegrowicza a dokladnie jak mi pozniej brat dziewczyny z lodzi powiedzial bo byl w odwiedziny to jest ten sam co na pitt bulla stronie czyli oki zreszta mialem wlasnie rachunek wystawiony do niego na pitt bulla czyli :D:D oki

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
a co do wioslowania to zaczynam wlasnie dawno nie sztanga
tydzien temu szkonczylem hantelka 51 kg 4x8 w czwartej eri ostanie ruchy byly z podrzutem juz ale tak dokladnie rboilem zdam relacje jak bedzie we wtorek i jak bedziecie chcieli wstawie filmik dobra ide porobie napinanie miesni na sucho bo mnie nosi ale massa

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
Ps: za nie mialo byc jeszcz (robilem) hehehe

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1598
i jak tam efekty narazie po m-drolu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
efekty zdam za tydzien dopiero 3 dzien wczoraj 3 razy dochodzilem w nocy libido na plus

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
sam dochodziles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
;) pisz jak Ci idzie siła ;) i waga bardziej intresuje mnie siła:)najlepiej jakbys dawal foty w tej samej pozycij co tydzien zeby bylo widac ten progres i sog na zachete:) lap i duzych przysrostow rzycze:) tez sie moze skusze na to ;p

Zmieniony przez - awax w dniu 2010-02-06 23:19:32

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po dece + prolo

Następny temat

Rozgrzewka przed latem ! dobra ?

WHEY premium