SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recalacja M-drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
squ - ten shit działa i to mocno spróbuj hehe

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-02-05 13:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
a jeszcze tak ciekawostka co do tego shitu przed dwa dni zauwazylem ze po kazdej tabletce jakies 15-30 minut ciesnienie skacze ostro dzisaj po drugim posilku skoczylo mi na 169/98 puls w normie a po godzinie przestaje... na miecie mi tak nie skakala moze mialem fake same

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
* mecie

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
chopy, chcialbym wiedziec na jakiej zasadzie dziala ten m-drol ? do czego porownywalnie ? masteron ? nigdzie nie mozna tego znalesc, a tak naprawde chyba konkretynych badac nad ph nie bylo. Jak to wkoncu jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
moglbys podac jeszcze wage i jak wymiarowo wszystko wyglada
postaraj sie z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
Ja brałem 2 razy to napiszę:

Duży przyrost masy, niesamowita twardość mięśnia a nawet w pasie można stracić taki niby środek cud. Skutki uboczne przej.ebane. Polecam brać z saa żeby utrzymać po odstawieniu m-drola. Poza tym już nie ruszę tego gówna mocna mnie on porobił ale sajdy za mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
chlopy szybkie pytanie znalalzlem w moich zapasach dwa flakony propa bd bez kitu nie wiem jak moglem o nich zapomiec i pytanie do przed mowcy wlasnie mimo ze jade do tej holand na poczatku marca przykuc propa 5 lub 6 tyg w symblolicznej dawce 100 mg e2d jak to bylo wyzej dla utrzymania w holand napewno znajde silownie po angielku gawarisz hehe to sie utrzyma kuc czy nie kuc od pon. ???

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
ok dzieki, za relacje sog polecial MikX.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11358
przykuj do m-drola ale nie 5 tylko już 6 może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duży przyrost masy, niesamowita twardość mięśnia a nawet w pasie można stracić taki niby środek cud. Skutki uboczne przej.ebane. Polecam brać z saa żeby utrzymać po odstawieniu m-drola. Poza tym już nie ruszę tego gówna mocna mnie on porobił ale sajdy za mocne

i to wszystko mówisz o ogólnodostępnym środku który łyka połowa nastolatków ?? Kurva biore to w ciemno na kicka na next cykl

Przyrost, twardość mięsnia... co tam pakują metribolon ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po dece + prolo

Następny temat

Rozgrzewka przed latem ! dobra ?

Wiecej