SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reactor pro 3 vs AAKG

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
zastanawiam sie nad Reactorem pro3 albo AAKG mega hardcore z treca..co byscie doradzili nie testowalem tego aakg ale slyszalem ze dobre do tego dorzucil bym jakies Bcaa np Bcaa Xtra z ActivLab co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reactor pro jest kreatyna(Jabłczan kreatyny + Inozyna + Rybosa w) a aakg to booster NO. wiec zupelnie inne dzialanie. jako podstawe cyklu radzilbym reactor pro a AAKG jako dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
autorze
wypelnij bedzie latwiej wspolpracowac:
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html
+ rozklad b/w/t w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czytałem relacje innych co do AAKG np. treca i mówili że nie opłacalne. Musieli Jedli o wiele ponad norme i tak nie bylo pompy. Więc może lepiej odpuścic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
.WIEK:18
2 .WAGA:60
3 .WZROST:166
4 .WYMIARY:
-Biceps:36
-Klata:dawno nie mierzylem
-Udo:----,,----
-Talia:-----,,----
5 .STAZ NA SILOWNI:2 lata(ostatnio przerwa 3 miesieczna)
6 .CEL SUPLEMENTACJI:masa
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:nitrobolonII, monohydraty, Xp,
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:narazie to 150zł ;/
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):raczej ekto ale chudy nie jestem
11 .WYNIKI SILOWE
-Klata: rekordzik 110 ale teraz to strasznie slabo
-Przysiad: nie robie max
-Mc:
12 . Czy masz dietę?
mam ale strasznie slaba i sie jej nie trzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
a myslicie ze ten jabczan i aakg mozna polączyc z nitro II ?? bo mi jeszcze troche zostalo...? jak tak to dajcie dawkowanie odrazu:D

Zmieniony przez - JedkerWst w dniu 2010-10-08 09:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
pewnie ,ze mozna. nitro przed tr, jablko po tr (wylicz dawke ,zeby wyszlo okolo 5g samej kredki). w DNT tyle reaktora zeby tez wyszlo 5g . aakg treca wg mnie fajne booster no natomiast z racji tego ,ze bedziesz juz mial pompery w nitrobolonie to wiecej wydaje mi sie nie jest potrzebne.pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
dzieki zupek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko lub kreatyna?

Następny temat

Co po dużej przerwie

WHEY premium