SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ratownik

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Witam, aktualnie mam 16 lat, o jaki stopień ratownika mogę się ubiegać i jakiegie mam przy tym stopniu prawa i przywileje? Moge gdzies pracować bądź coś?

Jestem życiem, które pragnie żyć pośród życia, które żyje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Mozesz robic młodszego. Aby byc zatrudnionym legalnie musisz miec skonczone 18 lat, jednak czesto jest to kwestia umowna, zwlaszcza na prace dorywcza przy kąpieliskach w okresie letnim. Przywileji i praw to raczej za duzo nie masz bo jest to pierwszy stopien w WOPR.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
j/w, czyli mozesz robic mlodszego. ja w Twoim wieku robilem, jest on niezbedny w przypadku gdybys chcial robic rw, ale wtedy musisz miec jakis patent i 18 lat. co do przywilejow mozesz sobie pogwizdac na innych i poplywac za free, innym przywilejem jest darmowy wjazd na niektore kapieliska (o ile skladki oplacasz ).. ale chyba nie po to wywalamy ok. 500zl, jako mlodszy zarabiasz ~6zl/godz. aaa i musisz 100 godzin za free odrobic, przynajmniej teoretycznie.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-02-12 16:35:16

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
A jak wyglądają jakieś egzaminy na tego ratownika? i gdzie mogę sie zatrudnić?

Jestem życiem, które pragnie żyć pośród życia, które żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
możesz się zatrudnić jedynie mając ukończone 18lat, ze stopniem młodszego nie możesz sam pracować na kąpielsku musi być także wodny a Ty będziesz pod jego opieką. Z własnego doświadczenia powiem Ci że nie masz nawet co próbować pracować nie mając lat. Mieszkam na mazurach w okresie letnim sporo cv rozdałem mogłem pracować w kilku miejscach ale gdy mówiłem o wieku to odrazu odpada, nawet moje zdolności pływackie (trenowałem w sekcji kilka lat) nie były brane po uwage...

Zmieniony przez - quarantino w dniu 2007-02-13 01:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
Mogę powiedzieć tylko tyle,że ja tez robiłam w wieku 16 lat kurs młodszego ratownika na tą chwilę wybieram się już na str.ratownika.Co do wieku to chyba całkiem normalne że pracodawcy obawiają się mało doświadczonych osób.Niestety pływanie to nie wszystko kursy doszkalające to droga do sukcesu.I przy okazji życzę powodzenia w trakcie akcji ratowniczej ludziom którzy TEORETYCZNIE odpracowują godziny społeczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
starszy? na tame jedziesz?

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
Zgadzam sie z molesta20.Ja robiłem młodszego 7 lat temu i nie było wtedy nawet mowy o teoretycznym odrabianiu 100 godz. społecznie. Człowiek po kursie szedł odrazu na głęboką wode (w moim przypadku Jarosławiec) i uczył się na plaży fachu.W ciągu 1 tygodnia pracy nauczyłem się więcej niż przez 5cio miesięczny kurs.3 dnia już płynełem po dzieciaka na szelkach a po 1 tygodniu sam kompałem kolonie.Po odrobieniu 100godz społecznie mimo iż miałem 16 lat dostałe etat w sumie na czarno z kolegą na puł.Przez miesiąc zarobiłem 500zł ale ty był tylko wstęp do ratownictwa wodnego.To było najlepsze lato w moim dotychczasowym życiu.No ale co tu dużo mówić-czasy się zmieniły-młodych już sie tak nie tyra jak kiedyś więc i urok pracy nad morzem dla młodszego nieco się zmniejszył.a szkoda bo przez tyranie można było sie wiele nauczyć.
Sog dla kolegi molesta20 za dążenie do starszego
pozdro

Zmieniony przez - Masterg1 w dniu 2007-04-09 11:50:30

Zmieniony przez - Masterg1 w dniu 2007-04-09 12:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
Tak jadę na tamę w tym roku :) a tak przy okazji Masterg1 ja jestem dziewczyną :) POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
hehe sory za pomyłke.Szacuneczek i tak się należy.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
powodzenia!

edit: napisz jak poszlo.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-04-12 19:06:57

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triathlon - początki

Następny temat

Skandal w kadrze ?!

WHEY premium