SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rasiak znów w Premiership!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no no Rasiak nastepca Anelki

a na powaznie to jak Baca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Ja tam w niego wierze jest ma predyspozycie aby grac w premiership

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
predyspozycje ma
tylko trochę umiejętności brak

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Zaskoczeniem będzie jak da sobie rade . Mniejszym jak nie da Że też Bolton zdecydował się na Rasiaka , widocznie coś tam w nim widzą zobaczymy czy te coś wystarczy .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Rasiak ma dobrą marke na wyspach,jest typowym angielskim wieżowcem sprawdził sie w niższej lidze teraz pora na Premiership!

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Vieira moim zdaniem dobre posunięcie. Teraz Leo odchodzi od Rasiaka i w Southampton raczej nie znalazł by uznania w oczach trenera oraz kibiców po tym co pokazał w meczach kadry.
Może jak się sprawdzi w Boltonie przekona trenera i wkońcu może kibice dostrzegą jego umiejętności. Tylko jest to dobry scenariusz a wydaję mi się że będzie bardziej pesymistyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
dawidek@ może nie wiesz ale był już epizod w Premiership z udziałem Rasiaka . Czy czas na Premiership ? Dobrze że znowu dostał szanse ale głupio byłoby jej znowu nie wykorzystać no ale jak umiejetnosci brak to o czym mowa .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Chilavert-Tottenham to nie Bolton nie ten poziom i wymagania,pewnie będzie tylko rezerwowym ale mam nadzeje ze mu się uda.
http://sport.onet.pl/0,1248702,1684870,wiadomosc.html 

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
"Spadamy z ligi. To proste. Mam karnet na sprzedaż!"

"Widziałem go wiele razy na żywo i w telewizji. Ma beznadziejną technikę i nigdy nie patrzy, jak podaje! Nie mam pojęcia, co wyrabia Megson."

Prawdziwi kibice , już znaleźli sobie kozła ofiarnego.. w razie niepowodzeń.
Zycze mu jak najlepiej, niech zamknie im paszcze.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Ja im się nie dziwię. Mieli Anelkę, a teraz maja Rasiaka. Sam przyznasz, że to jednak nie to samo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga Typerów - temat dyskusyjny

Następny temat

szukam klubu p nożnej

WHEY premium