SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RUMOLYO / Osoba po wygranej walce z rakiem. Czas na resurection !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
jak masa na wysokich kcal? ile odbiło się na brzuchu podaj wymiarki czkam!!:)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ja wychodze z vlcd ale powoli dodaje kcal mozna napsiac ze ok 200 kcal na tydzien nigdzie sie nie spiesze. tobie to szybko poszlo wiec chcialem wiedziec jak sie odbilo

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
Tez chciałem wychodzić reserved diet, ale stwierdziłem ,że strasznie dluuuugo by mi to zajeło. A chciałem jak najszybciej odżywić ogranizm i wejść na mały plus.

19'go maja wchodze na 9 dni na ketoze żeby troszke się "przepalić" i spuscić troche wody bo juz 29.05 bede na plaży w USA :)


Na dzień dzisiejszy wyglada to tak :
(Żyłki na brzuchu już nie ma, troche wody podeszło, ale ciągle krata widnieje. Ogolnie samopoczucie - rewelacja, trening coraz lepszy. Myśle że po 9'ciu dniach ketozy żyła wyskoczy :D)




.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
Musze dodać że jestem na delikatnym plusie (około 250-400 myśle) więc nie powinno zalewać :)

Ponad to w 60-70% staram się jeść czysto a w dni nie treningowe 100% czysta miska + obcniżam kcal (jakoś o 200-300 względem dni treningowych).
W dni treningowe śmiało pozwalam sobie na Nutelle, Płatki Nestle czy inne słodycze ;)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
Jak już wrzucam fory to polece dalej.
Troche jedzonka (nie zupełnie czystego):








.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ale ile przytyles od konca redu wymiary podaj to mnie int:) jest super

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
Powiem Ci ze nie mierzyłem się podczas redukcji ,bo nigdy mnie to nie interesowało :D
Zawsze patrzyłem tylko w lustro, nawet nie stawałem na wadze bo mam gdzies cyferke na wadze :) Ważne tylko żeby jakoś wyglądać hehe

Teraz zmierzyłem kilka obwodów.
Bicek - 37 lol
Klatka (wdech) - 104 (wydech) - 96
Lydka - 41
Udo - 55

Wymiary mogą być troche przekłamane ,bo nie wiem w ktorych miejscach powinno się mierzyć itd :P

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
napisz mi cos więcej będzie też dla innych byłes na iecie ala vlcd napisz jak było dokładnie. i jak wyjście z takiej redu jaki dokłądnie trening. wiem wiem 1 strona no ale nie wszystko tam widziałem kalorie na końcu ok 1600 ale jak długo byłes na takiej podaży itp. ja jestem na samej siłce 6 razy wtyg i 1600 kcal i wychodze tak zvlcd choc nie jestem dociety do kon ca niestety moj organizm sie zblkowal na redu pewnie hormony

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1000
No ogolnie na ujemnym bilansie byłem praktycznie od stycznia. Miałem często nieplanowane, spontaniczne cheat day'e (Oczywiscie nie co 3 dni, ale raz na 2/3 tygodnie, a czasami raz w tygodniu). Na 1600 kcal byłem ponad 2 tygodnie tylko. Nie było sensu dłużej ,bo praktycznie nie miałem już co palić :)

Wyjście powinno wyglądać reserved diet ... czyli dodawać 100, 200kcal co tydzień, ale mi sie nie chciało takiego długotrwałego procesu robić więc dodawałem 100 kcal co 2-3 dni :)
Więc z 1600 do 3200 zajeło mi niecały miesiąc (już dokładnie nie pamietam) .
Trening na początku redukcji (przez 2 miesiące) to FBW - moim zdaniem najlepszy trening jeżeli redukujemy , a potem PUSH-PULL. Aktualnie PUSH-PULL-LEGS

Jeżeli fat nie leci to może dodaj cotygodniowy REFEED DAY !:)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
wychodze z redu każdy jest inny od zawsze łatwo buduje ale razem z fetem nic diety p******y nie pomagaja teraz mam 80 cm mam plaski brzuch i tak trzymam buduje tylko definicje trenigami na silowni albo drazku choc wole drazek porecze!

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na biceps i triceps

Następny temat

Bardzo duzy spadek sily na klatke

WHEY premium