SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RTypes (R-ALA)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no byc moze wlasnie cena jest ta bariera ktora nie pozwoal trafic jej 'pod strzechy', ale coz robic :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Wlasnie zamierzam tez przetestowac w cyklu z kreatyna, zobaczymy co z tego bedzie Mam tez glutamine i zastanawiam sie czy dodac do cyklu czy nie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a dlaczego nie
jak juz masz dodaj smialo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dodaj wszystko co mozesz
zawsze lepiej wiecej'dodatków'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja to zawsze polecam traktowanie glutaminy i tauryny jako stałych elementów diety kulturystycznej, takich jak bialko, węglowodany czy witaminy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tylko nie wszystkich stac na czeste/ciągle stosowanie glutaminy np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
W teraźniejszych czasach glutamina jest coraz tańsza właściwie a suplementacja prozdrowotna nie sprawia kłopotu za dużego IMO

Ale żyjemy w czasach gdzie ludzie potrafią robić cykle z Omega3 ... więc jakby nie było Damixxx masz trochę racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Glutaminke akurat wygrałem w konkursie i zastanawiam sie czy jej nie sprzedac i zma nie kupic. Chyba tak zrobie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
a ja stosuje K-R-ALA (+ dodatki "glucophase xr") ale na noc by obniżąc poziom cukru we krwi i rano zaraz po przebudzeniu przed areobami , potem po treningu przed posiłkiem .jestem na niskich ww

członek.mafia.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tauruna Olimp vs Tauryna Vitalmax

Następny temat

Jaką wygraną wybrać (konkurs BX)?

WHEY premium