SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RIZIN World Grand-Prix 2016: 1st, 2nd & Final Round

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205

Przedstawiamy rozmowę z Szymonem Bajorem, który stanie do ważnego pojedynku w Japonii. W sobotę wystąpi w turnieju, a pierwszą przeszkodą będzie niebezpieczny Teodoras Aukstuolis. Szymon zadebiutował w KSW w roku 2014, na 28 edycji po niespełna dwóch minutach pokonał Kamila Walusia. Kolejna walka to porażka na punkty z Michałem Włodarkiem, jednak w tym pojedynku pokazał się z dobrej strony. Ostatnio Bajor toczy mniej pojedynków, a w tym roku planuje dwa. Zawodnik z Spartakusa Rzeszów na KSW 34 stoczył ostatnią walkę, po trudnym pojedynku ostatecznie pokonał na punkty Jędrzeja Maćkowiaka, dodatkowo zapewniając mu pierwszą porażkę w karierze.

- Cześć Szymon. Jak samopoczucie przed kolejną walką?
Szymon Bajor: Samopoczucie jest naprawdę dobre. To dla mnie ogromne przeżycie i ogromny zaszczyt walczyć w Japonii dla organizacji RIZIN FF.

- Jak doszło do podpisania kontraktu na walkę w Japonii?
SB: Całość zamieszania to przede wszystkim wynik dwóch sił, podpisanej współpracy KSW z Rizin, i optymalnego czasu organizacji turnieju w kategorii open. Myślę, że to jest najlepszy na tą chwile pomysł na rozwój mojej kariery.

- To dla ciebie jedno ze spełnionych marzeń, bo nie jeden zawodnik dąży do walki w tym miejscu?
SB: Oczywiście że tak. Będąc jeszcze gówniarzem podziwiałem Pawła Nastulę za poczytania w kraju Kwitnącej Wiśni. Teraz ja będę miał pole do popisu tam, gdzie tak naprawdę dla mnie MMA się zaczęło.

- Twoim zdaniem Rizin FF może doprowadzić do powrotu starych lat Pride?
SB: Federacja robi wszystko, żeby kojarzono ją z Pride'm i skoro zadajesz mi takie pytanie, to uważam, że idzie to w dobrym kierunku. W Japonii sporty walki cieszą się ogromną popularnością, gospodarze tego kraju fascynują się szczególnie wagą ciężką. RIZIN zatrudnia legendy Pride, a ja czuję się bardzo doceniony, że mogę walczyć w takim towarzystwie.

- Jak wyglądają przygotowania do najbliższego starcia?
SB: Przygotowania wyglądają podobnie jak do wcześniejszych walk. Nawiązałem kontakt z trenerem od przygotowania fizycznego, aby mieć jeszcze więcej mocy w 10 minutowej rundzie. Przy okazji pozdrawiam Marcina z - www.trenuj-madrze.pl

- Twoim przeciwnikiem będzie Teodoras Aukstuolis. Co wiesz na jego temat?
SB: Mój przeciwnik jest solidnym zawodnikiem. Ma doświadczenie w organizacji i toczeniu 10 minutowych rund. Jeszcze nie przegrał przed czasem, więc nastawiam się na długą walkę. Z trenerem widzimy pewne luki. Kluczem do sukcesu będzie umiejętność ich wykorzystania.

- Ostatni pojedynek z Jędrzejem Maćkowiakiem nie należał do łatwych. Powiedz coś więcej o tym pojedynku ze swojej perspektywy.
SB: Walka z Jędrzejem odbiła mi się trochę na zdrowiu. Miałem złamany kciuk i kość sródręcza. Przeszedłem operację, aby wrócić do pełnej sprawności. Dłuższa przerwa była mi potrzebna, aby w pełni wrócić do zdrowia. Walka na pełnym dystansie dwóch ciężkich zawodników mogła podobać się kibicom.

- Czy federacja KSW zdradziła jakie ma plany wobec ciebie?
SB: Federacja KSW ma plany co do mojej osoby, ale nie chce mi na dzień dzisiejszy ich zdradzić. Mam się skupić na zbliżającej się walce.

- Dziękuję za rozmowę. Jeżeli chcesz kogoś pozdrowić, lub komuś podziękować to proszę bardzo.
SB: Chciałbym pozdrowić moją całą rodzinę i podziękować jej za wsparcie w dążeniu do celu, a także moim sponsorom firmą: Animusz. RSservice, MK-med, Poundout, Combat Cross. Dziękuje za wywiad i trzymajcie za mnie kciuki.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida



Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-09-23 23:46:49

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205


Wyniki ważenia:
Walka 1: Gabi Garcia (245) vs. Destanie Yarbrough (226)
Walka 2: Kanako Mvrata (115) vs. Kyra Batara (114)
Walka 3: Minoru Kimura (146) vs. Charles Bennett (146)
Walka 4: Theodorus Aukstuolis (227) vs. Szymon Bajor (246)
Walka 5: Amir Aliakbari (252) vs. Joao Almeida (233)
Walka 6: Karl Albrektsson (231) vs. Valentin Moldavsky (217)
Walka 7: Jiri Prochazka (215) vs. Mark Tanios (238)
Walka 8: Erson Yamamoto (136) vs. Kizaemon Saiga (136)
Walka 9: Daron Cruickshank (154) vs. Andy Souwer (156)
Walka 10: Kaito Hoovelson (401) vs. Kazuyuki Fujita (248)
Walka 11: Mirko Filipovic (230) vs. Hyun Man Myung (253)
Walka 12: Rena Kubota (107) vs. Miyun Yamamoto (107)
Walka 13: Kron Gracie (145) vs. Hideo Tokoro (145)






Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-09-24 14:05:46

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przeciwniczka Gabi to chyba jakaś siostra albo córka legendarnego Emmanuela?
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zamiast dać zdjęcie w tym temacie, to nygusy dali w spamie Różnica jest ogromna i nie wiem jak Yarbrough miałaby dojść do Gabi, ale być może jak trafi i wprowadzi chaos u Garcii to ma szansę.


mmamania.com

Mirko nawet nieźle wygląda. Ciekawe jak ten Koreańczyk walczy chociaż po rekordzie nie spodziewam się fajerwerków, ale wszystko się może zdarzyć.


mmamania.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koreaniec ma fajnie, zawalczył z Mighty Mo, tera Cro Cop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj ktoś streama xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
budka suflera ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szanuje utwór.
Mam nadzieje, że litwina obije, a dalej niech sie dzieje co chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night: Poirier vs. Johnson

Następny temat

UFC 204: Bisping vs Henderson 2

WHEY premium