SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LeBanner w K-1 Grand Prix?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6991
Znalazłem na sherdogu art w, którym piszą, że Jerome wystąpi na K-1 Final Elimination (http://www.sherdog.com/news/news.asp?n_id=2991), ale nie potrafię znaleźć potwierdzenia tego na oficjalnej stronie K-1...

Czy ktoś w końcu wie czy LeBanner będzie na GP Final Elimination czy nie?
Bo mi sie wydawało, że K-1 obsadza 2 ostatnie miejsca za wyjątkowe osiągnięcia z sezonie , a nie za wygranie konkretnych walk (Superfight w Paryżu)

† Podpis pod wypowiedziami ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
A czym się różnią "wybitne osiągnięcia w sezonie" od "wygranych poszczególnych walk"?

Jerome zmiażdżył Abidiego, teraz zgniótł Podgaisky'ego. Poza tym nie ma co się oszukiwać - Jerome zawsze jest jednym z faworytów do tytułu, więc moim zdaniem powinien mieć zapewnione miejsce bankowo. Ale z K-1 to teraz nic nie wiadomo, więc również czekam na oficjalne oświadczenie o włączeniu go do turnieju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6991
czepiasz się "wybitne osiągniecia w sezonie" różnią się od "wygranie poszególnych walk" tym, że K-1 patrzy na całkoształt występów.. z resztąsam wiesz o co mi chodzi

Zastanawiam się tylko dlaczego sherdog z tego superfightu w Paryżu zrobił walke eliminacyjną do GP...

I nie przeczę; LeBannerowi należy sięto miejsce

† Podpis pod wypowiedziami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
W półfinałach będzie na pewno

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Chciałbym aby wreszcie Jerome Le Banner wygrał K1.Należy mu się bardziej niz Bonjaskiemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ale to nie komunizm... Bonjasky miał szczęście i wygrał (2003) w 2004 pomogli mu trochę sędziowie. Myślę, że najlepiej jakby JLB i Remy zmierzyli się w ringu, nawet nie koniecznie w walce o tytuł. Jerome mógłby udowodnić, że może pokonać każdego z czołówki, Bonjasky zaś, że jest prawdziwym mistrzem.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie gdyby doszło do takiej walki,a jeszcze lepiej gdy by to była walka finałowa

Wiecie kiedy dokładnie będzie wielki finał?
Narazie zapewnił sobie kto w nim udział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Wielki finał jest w grudniu - tak jak zwykle, a miejsce w nim zawodnicy zapewniają sobie w półfinałach w październiku, albo listopadzie.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6991
Nie wiem czy mówimy o tym samym finale, ale Finał K-1 GP jest 21 listopada w Tokio, a "półfinały" 23 września w Osace

Na razie w "pólfinałach" są:
-8 zawodników z ubiegłorocznego finału (Hoost, Bonjasky, Sefo, Mighty Mo, Aerts, Kaennorsing, Musashi, Botha)
-zwycięzcy tegorocznych GP - Feitosa, Schilt, Sapp , Hong Mam Choi, zwycięzca z Honolulu (29 lipiec), zwycięzca Las Vegas II (13 sierpnia)
-i do tego jeszcze 2 zawodników z "wyjątkowymi osiągnięciami w sezonie"
i tu właśnie nie wiem czy LeBanner już należy

pewnie już we wrześniu skonfrontują "mutantów" ; Choi'a i Schilta. Hehe, chcę to widzieć


Zmieniony przez - sovq w dniu 2005-07-13 00:59:41

† Podpis pod wypowiedziami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie skonfrontują Choia i Schilta. W półfinałach walczą zawodnicy z finałowej osemki z zeszłego roku vs zawodnicy - zwycięzcy poszczegolnych turnieji eliminacyjnych w tym roku. Czyli może być walka Choia z Sefo, Aertsem, Hoostem, Musashim etc. (ktos z finalistów z ub. r.), a nie może być walki Choia z Sappem, Schiltem, Feitosą itd.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To będzie fajny turniej. A kiedy w telewizji pokażą eliminację z udziałem Sappa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mir vs Arlovski w grudniu?!

Następny temat

Co ćwiczyć kiedy nic nie ma ?

Wiecej