SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RIZIN FF - Fedor Powraca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W HW zawsze każdy będzie miał szanse. Ludzie mówią, że chvjowo obsadzona itp itd. A to bullshit, bo waga dyktuje niektóre atrybuty. To, że ci goście mają odpowiedni poziom koordynacji to już jest dużo jak na takich byków. Ludzie oceniają, że słabo obsadzona kategoria, porównując do innych kategorii. Fajnie, tylko bariery fizjologiczne, anatomiczne i prawa fizyki nie pozwalają na poziom umięjętności i wszechstronności jak w przypadku chociażby MW. Może i Rothwell to wielki kloc, który w porównaniu do innych nie ma nic wspólnego z byciu atletycznym itp- mam na myśli to, że porównując go pośrednio- czy proporcjonalnie jak ktoś woli- do innych kategorii wagowych wypada wyjątkowo blado. Ale w bezpośrednim starciu by ich zmiażdżył. Bo tyle daje ta ogromna masa, która przecież jednak jest kosztem szybkości, zwinności i innych atrybutów. Ale jednak w HW właśnie o to chodzi

Po prostu chodzi mi o to, że hw nie jest kiepsko obsadzona, tylko specyfika kategorii każe rozpatrywać jej jakość innymi kryteriami niż inne kategorie.

POZDRO
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
rewanż Fedora z Huntem byłby epicki

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
O taaaa, tylko komu wtedy kibicować :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
ja Huntowi , jak w każdej jego walce - no chyba ze zestawiliby go z Cainem


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2015-08-21 11:22:48

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor swietny post!
Ja nie jecze na HW bo jak napisales taka specyfika wagi.
Wlasnie kiedy sie uwzgledni te wszystkie czynniki to sie docenia jakie tam sa koty. To co np Cain, Reem, Jds, nawet Hunt pokazuja przy takiej wadze i gabarytach sprawnosciowo szybkosciowo i koordynacyjnie to jest poezja
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja tam zawsze za Huntem, problem właście jakby rewanż z fiedzią był xD
satysfakcjonujący by był zacięty bój a po nim remis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ktoś kto nigdy nie uprawiał sportu przy wadze 110kg+ nie zrozumie o co w tym chodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dremor racja, tylko, że CIĘŻCY częściej wybierają inne sporty niż MMA - o wiele bardziej dochodowe no a większych gości jest mniej niż typów jak ja 175cm/80kg dlatego poziom też jest gorszy, jest po prostu mniej ciężkich. Dochodzi właśnie do tego tak jak piszesz, zrobić w ch** technicznego kota i dzika w 1 jak np. Cain z takiego wielkiego chłopa to nie jest tak łatwo.
Poziom wiadomo jest gorszy a wręcz fatalny tj. 1 LHW, wiek bliski emerytury, brak nowych talentów i mała ilość fighterów. To tak jakby Gomi był jeszcze w top 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie ,bo ciężcy polegają bardziej na sile niż lekkie wagi i doświadczenie też robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tak tylko przejrzyj zawodników z UFC w HW i LHW. Zobaczysz, że są te same mordy już od lat i nowi nie mają nic do gadania, no bo gdzie są jacyś zawodnicy z talentem?
Wiek, nawet jak powalczą jeszcze pare lat ci wszyscy blisko 40stki to na horyzoncie nie widać 20-25 latków z potencjałem.
Też patrz np. taki Reem, ma z 35 lat co niby na ciężką nie jest dużo, ale patrz ile ma walk za sobą, ile lat kariery i ile KO, ile jest w stanie jeszcze przyjąć, jak jego ciało i głowa będzie na to reagować.. Następne przykłady Mir, Arlovski, Shogun czy np taki Evans, którego kontuzje mogą zniszczyć.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-08-21 19:17:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71 - Mir vs Duffee, 15.07.2015

Następny temat

Rozpiętość ramion.

WHEY premium