SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RIZIN FF - Fedor Powraca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cos jest na rzeczy. Arlovski mial dostac TS'a a walczy niedlugo z Mirem. To kto dla Werduma ? Miocic ? Nie wierze. Bedzie Werdum vs Fedor i Cain vs Miocic o TS'a. A potem moja walka marzen Cain vs Fedor !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Skubany ale duży się zrobił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nic nie doj**ał stoi obok chudego jakiegos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Imo parę kg złapał
Tu jeśli aktualne tez większy się wydaje niż np foto z hendo 7str






Zmieniony przez - jac88 w dniu 2015-08-07 21:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Nie ma żadnych logicznych przesłanek, żeby twierdzić że Fiodor da radę komukolwiek z Top 10. Ten sport poszedł naprzód, a on stanął w miejscu już dawno. Powrót po kasę, UFC też chce zarobić i będzie jakaś walka. Prawdopodobnie znane nazwisko, dające jednak szanse teoretyczne na zwycięstwo. W tej chwili on może przegrać z każdym.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moim zdaniem Fedor wie ze przegral przez glupi blad nowicjusza i przypadek-gdyby myslal wtedy to by walke wygral. Dobrze o tym wie wiec chce rewanzu
Poza tym wszyscy nie dajecie mu szans a w innych tematach opowiadacie jaka ciezka nedzna. Jak taka nedzna to chyba ma szanse w dobrej formie?
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
chyba nie tyle, że nikt nie daje mu szans, tylko nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że jest w formie po 3 latach nie walczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Racja.
Przyjmujac ze jego forma to niewiadoma.
W dobrej formie w takiej "marnej dywuzji" chyba ma szanse spore. Poza tym styles makes fights. Werdum opanowanego Fedora w formie nie podda, nie znokautuje, za to ma luki w stojce na korzysc Fedora-szybkosciowe i parcie do przodu gdzie Fedor ma kontry kosmiczne.
Sadze ze miedzy Werdum a Fedor drugi ma wieksze szanse niz sie wydaje
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jestem jak wiadomo fanem Caina, uważam, że w rewanżu wygrałby z Werdumem tzn. tak bym postawił aczkolwiek Werdum równie dobrze mógłby znowu wygrać.
Velasqueza określam/łem jako maszynę i prze ch**a, mówiłem, że jest skillowo najlepszym ciężkim wszechczasów.
Jednak jak w 2 rundzie dostał od Werduma, cardio padło i technika wtedy bardziej się liczyła niż wcześniej i jak nie chciał mieszać obaleń (z gnp) ze stójką to wyszło, że Werdum w dystansie i w klinczu był lepszy, kondycyjnie nie wspominając o parterze.
Występ i spuścizna Werduma teraz to coś niesamowitego. W tym wieku gość ma swój prime, nigdy nie był lepszy jak teraz!
Przeceniłem Caina a nie doceniłem Werduma, ale nie tylko ja.
Jednak k***a nikt go dalej nie docenia (grinda nie liczę, bo nigdy nie będzie go doceniał xD).
Dla przykładu przed walką Cain-Werdum, że missmatch, że na Caina mocnych nie ma - większość w tym ja, Werdum wygrał niszcząc Caina i nagle ciekawe zestawienia, że Arlovski ma szanse, JDS czy Miocic a przed walką Caina z Werduma to każdy by twierdził prawie, że Cain całą tą trójkę plus Werduma wciągnie nosem.
Wiadomo za słabo przygotował się kondycyjnie walcząc na takiej wysokości w dodatku kontuzje, długa przerwa, ale to nie wymówka Werdum był lepszy.
Dla mnie jednak taktyka to podstawa, wg mnie gdyby Cain od początku próbował gnp to by wygrał, oczywiście Werdum mógłby go poddać, ale i tak to zrobił.
Fedor natomiast też powinien mieć taką taktykę obecnie (w 2010 ta taktyka była zła) i oczywiście w parterze rozbijać z gardy albo z półgardy Werduma a nie na chama młotami prosto w trójkąt i balachę jednocześnie.
Fedor to specjalista od gnp, z Werdumem 2015 w stójce zbiera łomot, za duży, nie mówiąc o przerwie Fedora i zużyciu większym, Werdum ma teraz świetną stójkę, świetny tajski, boksuje dobrze a nie słynne liście w walce z Arlovskim Fedor cepami raczej nie nawojuje z Werdumem, nie no żeby nie było Fedor miał i ma dobrą stójkę, ale technicznie to nie poziom Werduma 2015.
Trzymać walkę w stójce to powinien Arlovski, Reem (tu nie koniecznie), JDS i może Miocic, Velasquez i Fedor to specjaliści od gnp, ten pierwszy bazując na samej stójce przej**ał a ten drugi obecnie w tej płaszczyźnie raczej podejścia nie ma, ciekawe jak z cardio Fedora, zawsze miał dobre..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Fedor ma lepsze ręce od Werduma... Fabrycy fajnie poprawil stojkę ale eksplozywności to gość nie ma ,przypominam jak Fedor porobił prime cro copa w stójce, plus Fedor ma też b mocne kopnięcia ,jak z przedniej nogi skopał monsona to poezja


tak i obstawiałem Werduma w walce z Cainem ,ale Fedor n igdy nie przegrał walki przez słabszą stójkę


Zmieniony przez - xper w dniu 2015-08-08 01:38:15

Zmieniony przez - xper w dniu 2015-08-08 01:42:23
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71 - Mir vs Duffee, 15.07.2015

Następny temat

Rozpiętość ramion.

WHEY premium