SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RIZIN FF - Fedor Powraca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cain predzej skonczy przez kontuzje kariere niz przez porazki z Werdumem. To samo mozna bylo by powiedziec o JDS'ie ktorego Cain dwa razy skatowal.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Cain wyciagnal nauke i wroci maszyna, mowie Wam, o ile kontuzje nie okazaly sie zbyt powazne

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Wierzycie w te ciągłe kontuzje Caina?? Który z mistrzów miał tak długie przerwy?? Czemu najlepszy zawodnik, z najlepszą kondycją w HW przegrywa u siebie w Meksyku i twierdzi, że popełnił błędy w aklimatyzacji, a dzieje się to po tym jak UFC zaostrza politykę antydopingową??

Może czas przestać bujać.
2

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ciekawe czy Cain w 2 walce bedzie obalal. DC na niego wrzeszczal przed 3 runda ze to nie stand up match zeby obalal. Co do dopingu to wczorja Spider sie przyznal ze to dopiero jego pierwsza wyrywkowa kontrola w karierze ... wiec moze cos w tym jest. Ale w AKA to jednak sporo ludzi lapie kontuzje, twierdza ze przez ostre sparingi.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-08-14 12:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Lord_Xenu
Wierzycie w te ciągłe kontuzje Caina?? Który z mistrzów miał tak długie przerwy?? Czemu najlepszy zawodnik, z najlepszą kondycją w HW przegrywa u siebie w Meksyku i twierdzi, że popełnił błędy w aklimatyzacji, a dzieje się to po tym jak UFC zaostrza politykę antydopingową??

Może czas przestać bujać.




"u siebie w Meksyku" ? on jest tylko troche bardziej z Meksyku niz ja, takze bez przesady. juz pomijam,ze nie wszedzie w tym kraju jest taka wysokosc nad poziomem morza,a przeciez rozchodzilo sie wlasnie o to, ze odbiera tam wydolnosc kazdemu, kto odpowiednio sie nie przygotowal do wysilku w tych warunkach.

Dominic Cruz ma jeszcze wieksze problemy z urazami, Aldo tez ostatnio wypomnieli (wiadomo,ze na sile) ile razy wypadl z walki przez kontuzje, a w innych dyscyplinach to tez nic dziwnego, zalezy od samego urazu przeciez, gdzie niektore ciagna sie doslownie latami, ciagle odnawiaja. swoja droga Cainowi wypadl z zyciorysu glownie rok 2014, 2012 i 2013 stoczyl po dwie walki, czyli w normie, w 2015 juz ma jedna na koncie i czeka na date drugiego starcia.

podsumowujac, nie neguje,ze masz racje,bo moze i tak, aczkolwiek argumentacja mocno naciagana IMO i ja akurat w te wersje wydarzen nie za bardzo wierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Warto wrzucic to zdjecie, ktore przedstawia dwoch najwiekszych zawodnikow w histori tego sportu - wszyscy sie chyba zgodzimy co do tego.

Zaraz, zaraz... A gdzie Shogun? Dałeś gościa którego Rua dwa razy zmielił, który nigdy nie miał pasa UFC i nazywasz go największym zawodnikiem w historii sportu ? Nieładnie... Proszę przerobić zdjęcie tak aby był tam Shogun. Co do Fedora to się jeszcze jestem w stanie zgodzić ( chociaż pasa UFC też nie miał)

A tak na serio to jest jeszcze kilku takich zawodników co bym ich nazwał największymi. Oprócz Alego, Shoguna i Fedora byliby to na pewno: Hendo, Wand, Hunt, Rampage i kilu innych z tego obrazka:



Dla mnie najwięksi to Ci którzy tworzyli ten sport i go propagowali swoimi wyczynami. Ci którzy bili się z najlepszymi w swoich czasach i mieli jakieś osiągnięcia oraz Ci, którzy potrafili dać fanom wiele spektakularnych walk i dostarczyć wiele emocji nawet wtedy gdy byli już skreślani.



Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-08-14 16:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, Fedor ewidentnie największy dla mnie. Pamiętam, że pierwszy filmik mma jakim się zajarałem był dokładnie ten highlight:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
""u siebie w Meksyku" ? on jest tylko troche bardziej z Meksyku niz ja"
beka z Caina powiedz mu to w twarz kozaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie powiem,bo nie znam hiszpanskiego osiolku !!!













chwila, on tez nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


nie powiesz? angielskiego nie znasz ? buuuuuuuuuuuuuuu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 71 - Mir vs Duffee, 15.07.2015

Następny temat

Rozpiętość ramion.

WHEY premium