SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA DO OCENY!!! POMOCY! :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

88

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 20-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, siłownia,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia profesjonalna, 4 razy w tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta zbilansowana na masie ok 3500KCL

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Przepuklina dwóch kręgów odcinka lędzwiowego

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko Mutant whey mass
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
no nie wiem czy za duzo tłuszczy, nie dam białka 4g/kg :D a bialka na kg wychodzi jakies 2,4g wiec mysle ze jest wporzadku a co do wegli hmm, zmniejszylem je troche :D aczkolwiek nie chce miec ich trez minimalnie malo, bo zminimalizowac upadke sily na redukcji. :D Przychylam sie do opini chlopakow z WK :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
To jak mowisz ze przychylasz sie chlopakow z Wk to pamietaj ze kazdy organizm jest inny tez :) a oni z tego co wiem bo ogladam tez ich redukcje robia na dozych ciezarach od 2-5 ruchow :) wiec sila Ci nie powinna spasc bardzo :) wiec nie boj sie sciac wegli i tluszczy troche :)

Zmieniony przez - bambo140 w dniu 2014-02-24 10:21:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
I jak chcesz robic dobra redukcje z tego co piszesz ze masz 20-25% bf to lepiej stracic troche sily a jakos dobrze wygladac ja sam mam 20% bf wiec wiem co pisze i ja wole spasc troche z sily a dobrze wygladac bo sile idzie szybko nadrobic a spalic tak latwo nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
nie wiesz co piszesz i idź stąd, bo na razie napisałeś w 90% bzdury począwszy od pierwszego postu, to że jesteś gruby nie oznacza, że wiesz co piszesz.

Co do samego tematu - siła nie zależy od ilości węgli, ale chłopcy z tego całego WK za krótko jeszcze ćwiczą by to zrozumieć. Zrobisz jak chcesz, ale sugerowałbym zastosować się do tego co napisałem.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-02-24 10:38:03

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
Dzieki chlopak za rady, Koniu151 na pewno sie znasz i masz sporą widze;)
Poki co wejde na to co mam ( troche scialem minialnie wegle) i zobacze jak waga i wyglad. Jak co obetne KCL i bd obserwowal:)
DZIEKI ZA RADY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - dieta z gainerem

Następny temat

Trening bez diety? Czy to możliwe?

WHEY premium