SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA DO OCENY!!! POMOCY! :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

88

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 20-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, siłownia,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia profesjonalna, 4 razy w tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta zbilansowana na masie ok 3500KCL

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Przepuklina dwóch kręgów odcinka lędzwiowego

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko Mutant whey mass
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
Siema.
Mam 20 lat, wzrost 181cm, waze 88.3, poziom bf to ok. 25%.
Cwicze regularnie od roku. Chce zrobić mała redukcje.
Wrzucam plan odzywiania. Powiedzcie co poprawic co zle itp. Dzieki wielkie.
dodatkowych informacji bd udzialał w trakcie. (pewnie zapytacie dlaczego tak wiele węgli)
EDIT. Oczyiwscie nie zawsze bd kurczak ( bd zastepowal ten produkt np. ryba,wolowina,indykiem itp i wpisywal to do makroskładniów).
a z podanych składniów robił koktajle, sałatki itp.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
Dzieki chlopak za rady, Koniu151 na pewno sie znasz i masz sporą widze;)
Poki co wejde na to co mam ( troche scialem minialnie wegle) i zobacze jak waga i wyglad. Jak co obetne KCL i bd obserwowal:)
DZIEKI ZA RADY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
myślę, że przy 25% BF taki poziom kcal jak i wcześniejsze robienie masy to pomyłka.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
Czyli, żę mniej kalorii ?:)
plus to ze startowalem z 75kg rok wiec musailem przymasowac a ze byla to moja pierwsza masowka taka i ucze sie na bledach wpadlo troche tluszuczu .




Zmieniony przez - leggz w dniu 2014-02-23 12:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
na oko ocenialem poziom bf :D bo nei mam pojecia ile moge miec ale strzelalem w przedial 20-25% wiec sami ocencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
daj foto.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
dalem fote jest wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
aż tak wysoki bf to nie jest ,ale mimo wszystko kcal dałbym mniej, jak na masie na 3500 Cię podlewało, to 100kcal mniej nie sprawi, że będziesz redukował, daj swój teoretyczny bilans zerowy na początek(czyli od tego co masz odejmij dodatni bilans kcal, który sobie założyłeś) i pod takie wartości układaj dietę, białka lekko o 20-25% też mogłoby być mniej.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-02-23 12:26:16

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
założyłem sobie ze wystartuje z minimalnego deficytu kalorycznego, czyli te 150kcl plus wlacze aeroby (ktore dadza mi jeszcze wiekszy deficyt) ale ok obetne jeszcze pare kalorii z ww.
20-25% mniej białka z aktualanej wartosci czyli 210g? czyli jakies 168g tak?
a sama zawartosc posilków jest wporzadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ale odjęcie 150kcal z bilansu dodatniego nie czyni "deficytu", a mniejszy bilans dodatni. 160-170g białka. A składowo, wg mnie nędza, ale forumowicze pewnie ocenią na +.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 119 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 277
hehe nędza :D czyli co?:D więcej warzyw itp itd ?:D aczkolwiek nie jestem osoba pracujaca i ide po kosztach bo się ucze ;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
za duzo wegli i tluszczy w diecie oraz kcal :)ogarnij ta diete do konca i wrzuc na forum :)redukcja max 1g tluszczy na 1kg masy ciala wegi tez masz za duzo troszke zmniejsz wegle a daj wiecej troche bialka koszta tych wegli i bd git oraz kcal obniz :)kcal latwo do chudniecia obliczyc swoja wage mnozysz razy 24 oraz potem aktywnosc fizyczna podczas dnia 1 do 1-1 mala 1.1-1.3 srednia 1.4-1.5 duza aktywnosc czyli praca silka 4-5x w tyg aero itp :) ja np mam 1.1 bo mam mala aktywnosc siedze praktycznie w domu :)wiec oblicz sobie te kcal :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - dieta z gainerem

Następny temat

Trening bez diety? Czy to możliwe?

WHEY premium