SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Qpczasman

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
no bicek sie spompował a dydol widze cie goni

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
dawno sie tak nie usmialem

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
qpczas zacznij robic tylny akton barkow bo te bary smiesznie wygladaja, ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
wiem tylko właśnie jakie ćwiczenia robić? koszulka zakrywa troche bark ale faktycznie tylna część barków jest cienka. Robie wyciskanie sztangi w pionie w pozycji siedzącej,w takiej samej pozycji wyciskanie sztangielek (to staram się robić bardzo dokładnie tak jak gdzieś pisał Larry Scott o treningu barków)
Wyciskanie sztangi zza pleców, unoszenie sztangielek bokiem
co można robić na ten tył bo kumpel z którym ćwicze robi to co ja i ma właśnie dobrą tylną część barków. wyciskanie sztangi na bary dobrze rozwija przód a co zrobić na ten tył? bo naprawde troche nieproporcjonalny jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
hmm nie znam sie bardzo dobrze, ale wydaje mi sie ze unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia jest najlepszym cwiczeniem..]

Edit: a tak pozatym to SOG

Zmieniony przez - robaleq w dniu 2007-01-23 22:37:01

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Nawet ciekawie to ćwiczenie, widziałem na filmie jak Coleman to robił.
tylko właśnie musiałbym poprzestawiać ćwiczenia i robić to na początku, lepiej ich nie pisze bo powiecie żebym się krążkiem w łeb walnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
ja robie tak siadam na laweczce schylam kalta do nog i na bok macham . ale moim zdaniem tyl barkow najelpeijr ozwija wioslowanie sztanga i wioslowanie jedoracz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
właśnie robie oba te ćwiczenia tyle ,że robiąc to mysle raczej o najszerszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
wy to jesteście asy
łap soga odemnie za sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
no nie wiem..moze z czasem przyjdzie zaokraglenie barkow.. u mnie z czasem przyszlo :] ile masz w lapie obecnie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamsonik ocena i porównanie

Następny temat

prosimy o poważna ocene naszych fotek

WHEY premium