SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytnie o udział w zawodach w KICKBOXINGU?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Witam!

Orientujecie się czy trenując karate moge wziąść udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu? Czy musze przynależeć do jakiegoś klubu kickboxingu? Jakie warunki musze spełnić?

Pozdrawiam

"Champions are made not born"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jako niezrzeszony startujesz

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Czyli normalnie zgłaszam swój udział wysyłając karate zgłoszeniową? Jak wygląda zgłoszenie się jako niezrzeszony?

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Musisz wysłać do organizatora smsa o treści NIEZRZESZONY na numer 78100 (8zł + vat)
Następnie dostaniesz zwrotnego z kolejnymi instrukcjami

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Słuchaj koleszko nie rżnij forumowego cwaniaka tylko odpowiadaj na pytania. Jak nie masz żetelnych informacji na temat, który mnie interesuje to pal gume na forum zakochani albo facebooka gdzie takie pedalskie żarty może będą docenione. Tym czasem ponawiam pytanie, gdyż czytałem na oficjalnej stronie PZKB, o zasadach udziału(dwa ostatnie podpuknty). Wklejam poniżej i czekam na szersze wyjaśnienia.
& 6.
Warunki udziału w zawodach.

◊ W zawodach sportowych PZKB startują zawodnicy i zawodniczki spełniający
poniższe warunki:
● Ważne badania lekarskie ( posiadają potwierdzenie zdolności do udziału w zawodach
z przychodni sportowo-lekarskiej ).
● Posiadają stopień, kwalifikujący do udziału w danych rozgrywkach kickboxingu jak w light- contact.
● Posiadają ważną licencję zawodniczą PZKB.
● Należą do klubu członkowskiego PZKB.

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
no to bardzo nieładnie kolega się odzywa...

Wklejam poniżej i czekam na szersze wyjaśnienia.

Obawiam się, że nikt nie ma obowiązku odpowiadać niekulturalnym osobnikom o roszczeniowym charakterze.
Poza tym skoro tak lubisz gadać o homoseksualistach to może zapytaj na jakimś forum, gdzie przyjmują ludzi o takich upodobaniach?
tu jest forum uderzane, ale dla waszej mniejszości seksualnej też na pewno coś znajdziesz.
Troszkę kultury.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Z tymi tekstami to się schowaj. Płacisz więcej za zawody i tyle, masz jakieś ale dzwonisz do organizatora i pytasz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
To forum schodzi na psy...Zadałem proste pytanie dla ludzi ogarniętych w temacie. Zawsze się musi znaleźć pajac, ktory będzie się starał na siłe być zabawny i zje**ć cały post.

MackoMedyk:Następny upośledzony...Nie wyjezdzaj mi tu z kulturą. Zrobiłem post na temat, ktory mnie interesuje i liczyłem na żetelne odpowiedzi, wskazówki a nie tempe dowcipy.Roszczeniowym? Nikt CI nie każe odpowiadać, masz informacje na ten temat to piszesz jak chcesz nie masz to nie piszesz. Zresztą goń się frajerze nie mam oczym z Tobą gadać, nie będziesz mnie umoralniać.

4rScorpion: "Płacisz więcej za zawody i tyle, masz jakieś ale dzwonisz do organizatora i pytasz" - nie można było takiej informacji udzielić na początku?

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
HIRMAN to że się spinasz jak przedszkolak i nie masz poczucia humoru to już nie moja wina.
Wyluzuj bo Ci żyłka pęknie kiedyś.
Przed każdymi zawodami organizator wrzuca info i regulamin. Zawsze się znajdzie ktoś z poza "związku" np z karate, boksu czy innej SW.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Szydzenie z kogoś to nie jest poczucie humoru tylko zwykłe hamstwo...

Wiem, że startują różni zawodnicy trenujący różne SW. Zapoznałem się z regulaminem umieszczonym na głównej stronie PZKB i z tąd te pytania. Nie znalazłem tam informacji o niezrzeszonych. Będe musiał dzwonić do biura...

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
fORMUŁY k1 I muaythai są otwarte nie trzeba miec stopni. Ale w low też nie sprawdzają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę walki

Następny temat

::Relacja z seminarium::

WHEY premium