SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Udział w bójce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 30
Witam, mam dosyć nietypowe pytanie. Chodzi o to ze idąc z kumplem w parku zostałem zaczepiony przez zgraje jakichś typów. Uderzył mnie no i zacząłem się bronić. Wyszło tak ze zaj**alem mu łokciem w łeb i to dosyć solidnie. Było to odruchowe oczywiście spowodowane nadmiarem adrenaliny. Czy w razie przypału jest to przekroczenie obrony koniecznej? Wiem ze śmieszne pytanie ale nie mam o tym zielonego pojęcia :///
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 175 Napisanych postów 400 Wiek 18 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50105
barnabeus
Witam, mam dosyć nietypowe pytanie. Chodzi o to ze idąc z kumplem w parku zostałem zaczepiony przez zgraje jakichś typów. Uderzył mnie no i zacząłem się bronić. Wyszło tak ze zaj**alem mu łokciem w łeb i to dosyć solidnie. Było to odruchowe oczywiście spowodowane nadmiarem adrenaliny. Czy w razie przypału jest to przekroczenie obrony koniecznej? Wiem ze śmieszne pytanie ale nie mam o tym zielonego pojęcia :///

Ale o tsssoooo choźziii? Zatrzymał Cię ktoś, zidentyfikował? Ten trafiony łokciem zgłosił rzecz na policję? Znasz go, albo on Ciebie? Jeśli nie, to siedź spokojnie i się nie przejmuj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 1238 Napisanych postów 29083 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259782
W zasadzie to jak wyżej. Najpierw to musieli by Cię jakoś namierzyć, a jeśli z typami się nie znałeś i nie jesteś z tamtych okolic to marne na to szanse.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 52 dni Przeczytanych tematów 30
No właśnie jestem z tych okolic. Zamulam z ziomeczkami w tym parku od 5 lat i pierwszy raz taka sytuacja tam, a te typy to niby miejscowi tez ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10245 Napisanych postów 116973 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381263
Jak to p***a i Cię zna to zgłosi na policje, jak nie to pewnie bedzie czekał na Ciebie w parku aż się nawiniesz i Ci poprawi.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 10085 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53007
Wszystko ok, najwyżej powiesz ze oglądałeś walkę Briedisa z Głowackim i myślałeś, że tak trzeba.
4

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje dobrego suspensorium do grapplingu mma

Zestaw 1