SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnosnie FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
witam kończy mi sie split teraz ben de ćwiczyć planem FBW albo planem na siłę mój staż to 7 miesięcy planem FBW już ćwiczyłem 2 razy był dobry więc myślę żeby jeszcze ras poćwiczyć tym samym oto mój plan proszę o rade i z góry dziękuje czy zrobić na masę czy na siłę


FBW

1) przysiady ze sztangą + uginanie na ławce nogi 3 serie powturzeń 25,5kg kg o 1 tydzień 2,5 kg zwiększam
2) wiosłowanie sztangą 3 serie po 15 powtórzeń
3) wyciskanie sztangi na płaskiej3 serie 15 powtórzeń tydzień
4) wyciskanie żołnierskie 2 serie 15 powtórzeń
5) uginanie ramion ze sztangą 2 serie 15 powtórzeń
6) pompki na poręczach 2 serie 15 powtórzeń
7) wspięcia stojąc 3serie 15 powtórzeń
8) brzuch

Plan bardzo krótki, ale konkretny,ćwiczyłem takim zestawem i dał mi nieźle w kość, więc polecam.
Pierwsze 3 tygodnie 15 potem 10 potem 5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
plan jest spoko

krótki ale fajny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
planik dobry

nie myslales czasem my dorzucic na zmiane pare cwiczen np na plecy? mc / podciaganie?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502


pompki na poręczach jak robić nie mam poręczy mogą być np na 2 krzesłach

Zmieniony przez - SPEEDXX w dniu 2009-07-01 13:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
dobry pomysł dozuce podciąganie na drążku ale mam sie podciągać do klatki czy do karku i jeszcze bym dorzucił martwy ciąg może mi kos napisać w jakiej kolejności wykonywać te ćwiczenia do planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
mogą być na dwóch krzesłach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
w jakiej kolejności dać martwy ciąg czy to obojętne które to będzie ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
martwy/przysiad zawsze jako ćwiczenie bazowe i najlepiej jak byś od nich zaczynał

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dwu dniowy - proszę o pomoc

Następny temat

Ćwiczenie kończące na biceps

WHEY premium