SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie miodu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dokładnie tak. Miód z chlebem nie jest dobrym pomysłem ale ryz i twaróg też bez szału. Wojo Ci dobrze poradzil.Poczytaj cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 54 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Jak zauważył domer - przy takiej diecie masz duże zakwaszenie organizmu. Musisz to zbilansować przede wszystkim warzywami, a także większą ilością spożywanych płynów (wody).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2581
Do 2, 3 i 5 posiłku jem 200g warzyw i dodaję sobie trochę ketchupu, ale tego nie wliczam w bilans bo są to takie ilości, które raczej mi nie zaszkodzą. Wody wypijam codziennie ponad 3 litry.

To co proponujecie zmienić?






Zmieniony przez - Moralezz w dniu 2016-04-24 08:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Napisałem Ci co zrobić. Dieta nie może opierać się na 4 produktach. Chyba, że to jeden z dni. W takim razie wklej pozostałe. Jeżeli są tam: ryby, wieprzowina, wołowina, różne orzechy, pestki, oleje, ryże, kasze, makarony, ziemniaki, itp. to będzie ok.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2581
A jeżeli np.:

codziennie będę jadł albo ryż, albo kasze jaglaną, jęczmienną, albo ciemny makaron będzie ok?

A zamiast kurczaka wołowinę, lub wieprzowinę?

Tylko teraz jeszcze pytanie co zjeść po treningu jeżeli to ostatni posiłek?

Nie jestem dobrze ogarnięty w temacie odżywiania. Wiem jakie produkty są zdrowe, ale jakiejś super wiedzy dietetycznej nie mam...


Zmieniony przez - Moralezz w dniu 2016-04-24 18:28:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Po treningu wrzuć pełnowartościowy posiłek bogaty w białka węgle i tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2581
I znowu to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
A na jaką liczysz odpowiedz ? ze ktoś ci poda dokładny posiłek, a nawet może nawet przepis ? Nie wiesz co to jest dobrze zbilansowany posiłek po treningu. Zjedz pierś z kurczaka z ryżem i warzywami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Moralezz w czym problem ? Taki posilek nie musi byc monotonny i niesmaczny czego sie obawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2581
barman94
A na jaką liczysz odpowiedz ? ze ktoś ci poda dokładny posiłek, a nawet może nawet przepis ?

Nie, nie liczę na taką odpowiedź.

Wiem co to dobrze zbilansowany posiłek, tylko próbuję się dowiedzieć czy taki posiłek na noc będzie ok... Tak jak pisałem wyżej bardzo często mój ostatni posiłek jem wieczorem po treningu i potem idę spać, a jak wiadomo kurczak nie jest białkiem długowchłanialnym...





Zmieniony przez - Moralezz w dniu 2016-04-25 07:16:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sos w małej ilości na redukcji? mieszane uczucia.

Następny temat

W jakim tempie ucinac kcal by zachowac jak najwiecej miesni?

WHEY premium