SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Pregnyl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
rozrobiłem 5000iu na dwa razy po trzech dniach kolejny strzał i również tak samo działał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
A po czym poznałeś że działa tak samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
No widzę że w tym poscie nie dowiem sie od przedpisców jak to czuć HCG po paru minutach jak sprawdzić czy spełnia zadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
może po wzroście libido poznał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
mrówa już ci odpowiadam bo dopiero zajrzałem tu a więc faja stała jak słup telefoniczny często i pałer od razu był inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Latwo poznac, jaja puchna, ruchac sie chce - nieco inaczej juz po tesciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1591
ja dostałem po trudach nasz pregnyl apteczny i temperatura na nim to 2 do 15 stopni także Mrówa, dziwne że na egipskim jest +25

Plany treningowe, dietetyczne, cykle treningowe, fachowe porady!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
No własnie wydaje mi się że to ściema Gonadotropina to gonadotropina każda jest tak samo wrażliwa na temperaturę a te 25 stopni to arabska fantazja. Zresztą kumpel ostatnio trafił w egipcie apteke gdzie pregnyl i anadriol leżał w lodówce zatem nie każdy arab taki głupi jak sie wydaje. Gorzej z naszymi forumowiczami którzy rozcieńczają Pregnyl i chowają w lodówce i twierdzą że działa i jaja puchną Panowie Lek przechowujemy w lodówce. Po połączniu jest to lek do natychmiastowego użycia po paru godzinach całkowicie sie rozkłada zatem reszte możecie odrazu wyrzucić szkoda się kłuć substancją która nie działa a w dodatku są to ampułki jednorazowego użytku wiec przechowując to na partyzanta na półce z jajkami można sobie jeszcze ropnia fundnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Aha dobrze ze nas uswiadamiasz, dzieki ci o panie. Ja zamiast na forumowych dyrdymalach bede polegal na doswiadczeniu, wiem jak dziala hcg i wiem ze moje po pol roku lezenia w tem pokojowej dzialo jak trzeba, dziala rowniez idealnie rozcienczone i przechowywane 10 dni w lodowce, ty mozesz reszte wyrzucac, mam to gdzies, ale nie wmawiaj ludziom tutaj, ze sa *****ami.
PS. Znajdz sobie gdzies na forum zdjecia chinskiego hcg, kiedys chyba dawalem...jest z gumka w malej ampie...ciekawe dlaczego. Pewnie zeby raz nabrac i reszte wyrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zakres temp określa producent i tym należy się kierować a nie tym co pisze się na necie. Pregnyl np j/w ale już Gonasi sporo więcej.
Problem jest z przechowywaniem rozrobionego hcg - Pregnyl określa, że nie należy przechowywać rozrobionego a na gdzie indziej piszą, że od 30 do 60 dni w zależności od producenta.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO BYSCIE Z TYM ZROBILI ????

Następny temat

2 cykl. prosba o rozpisanie dawkowania.

WHEY premium