SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Pregnyl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary wyjadacza zadaje pytania jak poczatkujacy ?

Staz tu nie ma nic do tego bo mozna cale zycie robic bledy. Znam takich co saa brali jak ja pierwszy raz walilem konia i biora do dzis jak juz zadko kiedy go sam wale ale dalej sa na tym samym poziomie dla przykladu w jedna niedzieje deka w druga testosteron a w 3 winstrol i schemat od poczatku wiec staz nie ma tu nic do tego

Nie ma to nic osobistego do mrowy


Na mnie gonasi tez lepiej dziala niz pregnyl. Bardziej odczowalne dla mojego organizmu.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-01-21 10:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ostatecznie to sorry za bluzgi, ponioslo mnie.
Od poczatku nie twierdze, zeby profilaktycznie nie przechowywac pregnylu w lodowce i mysle ze moze nie zadzaialac, moj dzialal i tylko wqrwia mnie, ze ktos wmawia mi placebo.
Dodam ze byla to zima, wiec raczej w chacie nie bylo powyzej 20 stopni...inna sytuacja jest latem.
Ostatecznie jednak gotowy roztwor przechowywany w lodowce dziala zawsze na kazdego, dziala rowniez podskronie wbrew temu co pisze producent i tu Mrowa sie myli. Tyle odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez stosuje podskornie i czujedzialanie. Jak sie bierze 2 tyg ed to szkoda katowac mola jak i tak juz jest olejami skatowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
Store at 15–30°C (59–86°F). Reconstituted solution is stable for 60 days when refrigerated.

http://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed/drugInfo.cfm?id=6065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ten gracki zawsze dziala gorzej z tego co zauwazylem.
Od jakiegos czasu uzywam Pregnylu z polskiej zaprzyjaznionej apteki i dziala lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
tMQ - sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Spoko nie będziemy sie kłócić zreszta niema o co i po co. Od wielu lat omijałem egipski Pregnyl a z racji faktu że nurkuje to jestem w egipcie pare razy w roku i zawsze zostawiałem go w spokoju na półce. Ale ostatnio w mojej okolicy bieda z tym tematem to przywiozłem pare paczek na próbę. No i chciałem conieco poprostu podpytać w tym temacie. To wszystko reszta wyjdzie w praniu napewno poznam czy kopie . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Napisz ze dziala, a ja ci powiem ze placebo bo w Egipcie same walki
Ok, peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Panowie stosujmy na wszystko APAP przecież miliony polaków nie moga sie mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepsza od pregnylu z egiptu jest jakas fajna tajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO BYSCIE Z TYM ZROBILI ????

Następny temat

2 cykl. prosba o rozpisanie dawkowania.

WHEY premium