SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Pregnyl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Ostatnio zwróciłem uwagę że półki w aptekach egipskich zalega pregnyl. Na opakowaniu jest napisane przechowywać w temperaturze 25 st . Z tego co wiem to przynajmniej u nas Pregnyl powinien byc przechowywany w lodówce. Zatem czy ten Egipski jest coś warty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1740
a ja sie podłącze z pytaniem o pregnyl apteczny:
dlaczego Pregnyl nie zmienia wyniku testu ciążowego np Bobo test?
(trzymany w lodowce w aptece i w domu, data waznosci ok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
gotowy hcg trzymamy w lodówce tylko gotowy

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
u nas w aptekach nie ma pregnylu,wycofali

dont f*** with me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Pol roku lezal u mnie nierozrobiony w temperaturze pokojowej i pozniej dzialal bez problemu, takze mysle smialo mozna brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9724
pregnyl przechowuje sie w lodówce... zadko sie spotyka nabyc pregnyl w polskiej aptece z powodu wycofania produkcji, ale gdzie nie gdzie mozna dostac, trzeba dobrze szukac nawet po róznych miastach, mi udało sie kupic dwa tyg, temu 2opakowania

elo elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Co to jest gotowy HCG Chyba nie masz na mysli połaczonego z rozpuszczalnikiem. Taki lek nalezy odrazu zuzyć nie wolno go przechowywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9724
racja

elo elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
Mrówa

HCG moze byc w temp pokojowej po rozpuszczeniu w rozpuszczalniku mozna ja trzymac w lodowce inni pisza tydzien inni 3 dni jeszcze inni 24h ja mam patent podziel proch i wal odrazu po rozrobieniu

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
na opakowaniu jest napisane żeby przechowywać od 2 do 15 stopni, gotowego nie wolno przechowywać jednak dużo ludzi tak robi, łacznie ze mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym pregnylu to ja sie nie znam ale wiem kto sie zna
I powaznie jak rozcienczylem ampolke 5000iu pierwsza czesc wbilem (ok 1200iu)czulem to dobrze po paru minutach,nastepne czesci po paru dniach juz nie tak,nie wiem czy to tak ma byc czy to srodek juz tak nie dziala ale zadanie swoje spelnil tylko mam na mysli te odczucia po strzale.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-01-18 15:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
a na gonasi pisze +25

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO BYSCIE Z TYM ZROBILI ????

Następny temat

2 cykl. prosba o rozpisanie dawkowania.

WHEY premium