SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do treningu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spoko, na początku ma w miarę lajtowo iść. 6x6 to takie na pograniczu siły z masą jest. Z czasem będzie coraz trudniej to robić. Zresztą trzeba wziąć pod uwagę, że po planach kulturystycznych masz większą wytrzymałość siłową od trójboisty(dlatego dosyć lajtowo idzie), natomiast trochę mniejszy przelicznik na jedno powtórzenie, ale z czasem proporcję się odwrócą. Oczywiście drążek to podciąganie na drążku do klatki(może być z obciążeniem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Dziękuję za wszelkie rady.Jak napisałem - abon już jest więc SOG poleciał
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dzięki za SOGA. Połamania sztangi życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Wczoraj robiłem barki i nogi.Dałem ciała na suwnicy.Mimo że przysiady lekko poszły to chyba ta ilość serii mnie lekko wypompowała i poległem pod ciężarem którym zwykle robię 8 powtórzeń.Ostatnią serię zrobiłem tylko 4 powtórzeniaDałbym może jakoś radę zrobić 5,może i 6 ale odpuściłem.Czy mógłbym zamienić suwnicę na przysiady przednie?Moja suwnica ma jedną wadę - ma blokadę mniej więcej w połowie ruchu,może kapkę niżej.Z jednej strony to OK bo nie ma ryzyka że w razie czego suwnica spadnie i zmiażdży mi uda ale z drugiej nie ma co marzyć o pełnym zakresie ruchu bo o taki chyba chodzi?
Przepraszam za "100 pytań do..." ale jak już mam coś robić to lubię to robić dobrze
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
ja robiąc trening szymkowiaka w ogóle nie robiłem tych hack przysiadów tylko przysiady przednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ten-Shin-> Spoko, pamiętaj że to tylko ćwiczenia uzupełniające, najważniejsze są główne boje. Po prostu zluzuj trochę z tą suwnicą, to ma być przyjemność z lekkim grymasem na twarzy, a nie męka pańska. W każdym razie twoim priorytetem są siady, ławka i ciąg, reszta to dodatek Przysiady z przodu możesz dać zamiast suwnicy. Ekstra ćwiczenie, uczy trzymać prosto grzbiet i jaką dynamikę można dzięki niemu uzyskać. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Tak więc w przyszły piątek zmieniam suwnicę na przysiady przednie.Dorzucam też brzuch -tak ze 3 serie-po każdym treningu bo żona każe
Ciężko jakoś tak olewać trochę inne partie bo ciągle mam głupio-kulturystyczne podejście do treningu.Za tydzień,może dwa to na pewno się zmieni.Dobre jest to,że od dawna nie robiłem nic do upadku mięśnia bo ćwiczę bez asysty więc robienie zapasu 2-3 powtórzeń nie stanowi problemu
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Heh, jak zwykle zapomniałem dodać, że po każdym treningu robimy brzuch. Polecam 4 serie po 12-8powt na wyciągu górnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Dopadła mnie w weekend grypa żołądka :-/ f***!!! Z tego względu musiałem odpuścić sobotni trening nóg i barków i ten tydzień całościowo daję sobie spokój z ćwiczeniami.W przyszłym tygodniu powinno być już OK.Czy w przyszłym tygodniu mam pozostać na ciężarach z ubiegłego tygodnia czy zastosować progresję ciężaru jak co tydzień?
Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Myślę, że bez szaleńst i powtórz ten tydzień. Chyba, że Ci się bardzo spieszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka z SM

Następny temat

matrix, trening szamana

forma lato