SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do łysoli%-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
Ostatnio ogoliłem głowe na zero tylko ze na nastepny dzien już czuc takie minimalne szrstokść włosów:/ Czy da sie coś zrobić zeby utrzymać cały czas głowe na zero znaczy sie jakies kremy na mniejszy zarost czy coś. Jestem zielony w tym temacie wiec prosze o wyrozumiałośCzy ci co so łysi to co ile oni golą głowe mniej wiecej??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie za duże wydatki?
Ja lecę średnio 2 razy na tydzień a miesięczny koszt to ok 1.5 zł
Jeden "pendzelek", jedna tupka kremu do golenia (starcza na parę miechów), jedna maszynka gilette mach 3 (też na jakiś czas starcza) i zero zacięć (wprawa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
zabierz tacie (albo mamie ) taka maszynke do golenia co zyletki ma i sobie przejedz oczywiscie jakiejs pianki moglbys uzyc

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
swego czasu 2-3 razy w tygodniu. Szybki zabieg masz 5 min- zalezy od maszynki kremow ini nic na zarost nie stosowalem. Wez mete to same wlosy wypadna i bedzies zmial z głowy -ŻART TAKI

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
no to to wiem, że pianka i cośzeby goliłoi takie tam. Czyli bede robił tak jak mówiecie 3-4 razy w tyg. golił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
a jak wy sie golicie to was tak nie piecz skóra?? Bo ja zakazdym razem jak sie gole to mi krew leci z dynki bo sie gdzies zatne i w dodatku dynka piecze bo to pod włos idize.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
uzywaj lepiej zeli do golenia niz pianek (uwazam ze mniej podraznien wtedy jest)
nie stosuj nigdy tepych zyletek!! im wiecej pociagniec tym wiecej podraznien, dobrze zeby maszynka miala 3 ostrza jak golisz własnie zwykla. I moze lepiej zeby ktos cie golił

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dojdziesz do wprawy i nie bedzie zacięć

a i żadnego peiczenia tę znei bedziesz miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
jak nie chcesz miec podraznien to gol z wlosem
jesli golisz pod wlos wygalasz calkiem alewtedy wlos wyrastajacy czesto przep*****la sie przez skore i stad te czerwone kropki

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
djron => Vatos

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
ja się często golę maszynką KONIECZNIE dezynfekuj potem bańkę jakąś wodą z alkoholem - daruj balsamy, nie widzisz gdzie się zacinasz i lepiej to zdezynfekować. Będzie bolało :)

Acha - rada bardzo praktyczna - jeżeli wcześniej nie chodziłeś zupełnie bez włosów, to koniecznie pamiętaj o czapce teraz, jak jest słońce - bo nawet te najkrótsze włosy jeszcze trochę chronią - jak pierwszy raz się ogoliłem i polazłem na dwór, to następnego dnia mi skóra płatami schodziła

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
szczególnie przy tych upałach...
Duchota jak sam**** że tak powiem...

A o udar mózgu łatwo...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po goleniu pach

Następny temat

załamana...pomocy!!!

WHEY premium