SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
To zaczne od początku

Zaczołem cykl z kreatyną [ 90 tabletek] zjadłem tylko 70 ale efekty całkiem niezle przy takiej porcji.. Odpoczne z 1-2 tyg. i zaczne nowy cykl z kreatyną [180 kaps. + 20 kaps. starych.] I mam pytanie co do tego. Gdy skoncze cykl i zaczne sporo wiecej jesc i brac jakiegos gainera dla uzupelnienia diety czy spadnie mi masa?? a jak spadnie to ile moze mi ubyc i w jakim czasie?? Wiem wiem brzmi jak sezonowiec, ale na siłownie bede chodzil, tylko poprostu przestane brac kreatyne. :)

[ diety nie posiadam ;/ ale postaram się ułozyc jak najszybciej, i chciałem powiedziec ze chciałbym potem skonczyc z wszelkimi suplementami, grozi mi cos? strata masy czy cos innego?]

Prosze o sensowne odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4869
Jeżeli po cyklu kreatynowym dołożysz kalorie i uzupełnisz jeszcze gainerem to zamiast spadków masy będziesz mial przyrosty o ile będziesz pilnował kcal

ON !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
no ale musialbys sie bardzo starac by nie miec spadku xd po cyklu jestes napompowany ale po pewnym czasie ta "pompa" schodzi takze jakbys chcial utrzymac mniejwiecej to co zyskales to tak jak mowil Shizor musisz duzo jesc i to duuuzo. Plus wybij sobie z glowy % jak wypijesz to bedziesz mial spadek bo kreatyna i % to mieszanka wybuchowa tak to ujme xd

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
Powiem tak, nie pije i nie pale, wogole. ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo

Następny temat

CP + Venom + lowcarb

WHEY premium