SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
czesc,

kupował moze ktos jakies suple na alle... od uzytkownika ostrowia_com_pl,

mam zamiar troche białka kupić i wiecie...

dzięki za odp.

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2008-05-18 22:17:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja osobiscie drogi kolego polecam bialka prawdziwych firm a nie ostrowii , no ale twoj wybor pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19672
Ja nie...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nie kupuj z allegro odzywek. Kupuj ze sklepu SFD. Masz duze znizki i sa jakies suple zawsze dodane gratis.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Dzięki panowie za rady

mi tylko chodzi o tego allegrowicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Pozwole sobie odświeżyć troche temat, bo sam noszę się z zamiarem kupna kilku produktów od tego allegrowicza, a mimo wielu pozytywów które dostał na allegro, lepiej zapytać. No bo to, że przesyłka dotrze drugiego dnia, nie znaczy, że WPC dla przykladu będzie nie do końca korekt
Nigdy Ostrowiowego WPC nie brałem, wiec nie rozpoznalbym jakiejs mieszanki, dajmy na to z mlekiem w proszku
Niech ktoś się podzieli opinią, dzięki i
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Nie kupowałem na alle od tego kolesia, ale od innego i wszystko było ok. Jak już chcesz kupić to kupuj u super sprzedawcy. Najlepiej jak jest to jakiś sklep z odżywkami który sprzedaje za pośrednictwem allegro. Sprawdź date ważności i czy wszystko jest oryginalnie zapakowane. Jak wszystko jest ok to się nie martw bo nie każdy na allegro to oszust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
dokladnie, kupuj u sprzedawcow ktorzy juz jakis czas siedza na allegro maja statut super sprzedawcy, maja sklepy stacjonarne a allegro to tylko dodatkowa forma sprzedazy. Kupuj u tych u ktorych mozna towar odebrac osobiscie np. w sklepie stacjonarnym. Ze swojego doswiadczenia moge polecic:
piotr idzkowiak,
www_kreatyna_pl

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Dzieki chlopaki, ale ja pytalem konkretnie o tego uzytkownika, a nie o zasady kupowania na Allegro, supersprzedawcach i takie tam
Nie wiem dlaczego ten Allegrowicz nie ma Supersprzedawcy, skoro ma tylko 7 negatywow na ponad 16tys opinii https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/24.gif[/img] stad bylo moje pytanie, odnosnie tego sprzedawcy, ale nic to, widze nowe fajne promocje w sklepie sfd wiec sie zastanowie nad zakupem na Allegro stad bylo moje pytanie, odnosnie tego sprzedawcy, ale nic to, widze nowe fajne promocje w sklepie sfd wiec sie zastanowie nad zakupem na Allegro stad bylo moje pytanie, odnosnie tego sprzedawcy, ale nic to, widze nowe fajne promocje w sklepie sfd wiec sie zastanowie nad zakupem na Allegro [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No-Xplode + ... co ? :)

Następny temat

Kreatyna+HMB

WHEY premium