SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1051
Czesc to moj pierwszy post tutaj poczytlaem troche artykulow na forum ale mam pytanie jezeli chce przybrac mase dieta bialkowa (zaznaczam ze cwicze kilka razy w tyg )czy moze mi pojsc to w brzuch czy tylko na partie ktore cwicze i w jakiej formie powstaje masa miesniowa czy tluszczowa ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
jak robisz mase to zawsze brzuch rosnie...i to na dobre wychodzi nawet ...potem przed wakacjami zrobisz rzezbe i wszsytko jest zbite i wogle wiec nie patrz na brzuch i pakuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1051
No to spoko :) tylko ja teraz mam poziom bf 21 lub 27 nie moge sobie przypomniec a strony nie pamietam gdzi esie to przeliczalo a niechce miec bebena hehe waze 90 kg brzy wzr 183. mylisz ze jedzenie bialek i wegli bedzie porzyteczne jak pozenij zrzucce brzuch ?Sory jezeli zly dzial ale niewiem dokladniej w ktorym to ma byc bo tez jest z dieta zwiazany :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze o sprawdzenie

Następny temat

pytanko!

WHEY premium