SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pyt x 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
a więc 2 pytania
1 kończe 1szy cyk 10xSila50mg 5xdeca200mg 95tb.Stanabol /6tygodni/ chodzi o odblokowanie czy 30tabsów Clomidu styknie tzn. 15dnipo ost. shocie z deci/5 dni x 3tb.5x2tb.5x1tb. będzie ok.??
2. chodzi o coraz częstsze posty na temat teścia/do każdego cyklu bo to niby podstawa......o co chodzi?????

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
no i...............

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
mysle ze 30 clomidu styknie - pozatym bardzo miałes mało koksu - wszystkiego za mało !! poszło ci coś po tym ?? mogłes kupic np. więcej deki i więcej stanazolu -a olać siłabolin - bo miałes go mało- zresztą deki i stanazolu też - JEŻELI CHODZI O TEŚCIA TO DUŻO OSÓB GO DOŁAĆZA BO DAJE W POŁACZENIU Z INNYMI SRODKAMI NP; DEKA_WINKO ITP DOBRE EFEKTY !!

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
30 tabsow Ci starczy napewno!
Tesc to podstawa i powinien byc prawie w karzdym cyklu!

Pamietaj ze to tlyko moje zdanie;D Niech sie inni wypowiedza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
thx. za odp.
mało owszem ale był ups jest/jestem w 4 tygodniu/ to mój 1-szy cykl.
co do osiągów w sumie od początku sukcesywnie siła rośnie o ok.2-5kg.w ćwicz. podstawowych/tzn.w seriach/a nie np. jedno powt. maxymalne.
wsumie mogę powiedzieć ze zaczynam odczuwać/dopiero/działanie deci.
tomaszeq-tesc to podstawa..mógłbyś to bardziej rozwinąć.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
jak ci idzie to spoko -ale uwarzam ze cykl ogólnie do bani - to tak jakbys sobie kupił - paczke tescia - 4 ampułki deki - paczke siłabolinu - z 50 mety - wiesz po troche kazdego / a zaden porządnie - rozumiesz mnie nie ? powinienes sie był skupić np na dece - kupic z 10 beczółek i luz - i to na 1 cykl styka - a co do tego ze tesc to podstawa - naukowo ci tego nie wyjasnie - moze ktos inny spróbuje - chodzi ogólnie o to ze teść dobrze współgra np z deką - niech ktoś mądrzejszy w tych sprawach to lepiej wytłumaczy !

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
no gdyby ktoś mógł........fajnie by było..

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który teść lepszy ?

Następny temat

BYĆ DURZYM

WHEY premium