SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski vs Kawaguchi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 109931

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Alhoon_ za taką kasę to i ja bym wyszedł, ważę ze 116kg ale kvrwa wytrzymał bym nawet 4 intensywne rundy (oczywiście za tą kaskę ) Wiadomo, że Mario dużo osiągną, tu nie ma co się kłucic, ale on nie ma szans w następnej walce, ona nie będzie w Pl tylko USA

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 144 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Ludzie! to jego pierwsza walka z zawodnikiem mma, jak dla mnie poradził sobie bardzo dobrze, fakt kondycha mogła by być lepsza, ale tego się mniej więcej spodziewałem, ciosów parę przyjął i jakoś nie padł zamroczony jak to niektórzy sądzili. Grunt że wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
"...Kto z Was spodziewał się, że wytrzyma 10 minut."
No po wywadach pudziana ,który mówił że co runde dostaje kolejnych partnerów do bicia to spodziewałem sie że kondycyjnie wytrzyma dłużej...
No pierwsze obalenie fajne,ale to było czysto siłowo zrobione zero techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie nistaf ma rację. Mariusz będać totalnym amatorem pokonał jakby nie było "boksera z jakimś doświadczeniem" Najmana i teraz mając doświadczenie 44 sekundowe okładania worka z ziemniakami pokonał gościa, który stoczył 12 walk i 11 wygrał, więc nie rżnijcie głupa i przestańcie go obrzucać mięsem, bo właśnie takich Polaków i takich sportowców jak on nam potrzeba !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11526
Już widzę Pudzian vs Lesnar
A tak na serio to pewnie,że pozytywnie wypadło,to dopiero jego druga walka,co było w strongman to było,chyba nikt nie oczekiwał na serio,że wyjdzie na ring i rozwali Fedora . Tylko szkoda,że nie ma więcej czasu przed następną walką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
ciezka walka Pudziana, szczerze mowiac to spodziewalem sie o wiele wiecej z jego strony :) baardzo ciezko mu bedzie pokonac Tima, ale zycze mu jak najlepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Zero postępu od czasu walki z Najmanem. Zero.
Ambicji Mariuszowi nie brakuje, jednak jeśli całkowicie nie zmieni metod treningowych i trenerów, to o tytule mistrza świata może zapomnieć. To co w tej chwili prezentuje to nieporozumienie. Nawet siła mu się nie przydała, bo kondycji starczyło na pierwsze półtorej minuty. A reszta to konsekwencja. Klincze, brak aktywności, bezsilne pseudo-ciosy w parterze...
Gdzie jest trener od przygotowania kondycyjnego?
Gdyby ta walka nie odbywała się w Polsce, to werdykt sędziowski byłby inny.

Ale walka z Sylvią nie będzie odbywać się w Polsce, zawodnik też z innej półki.
Po przegranej z Timem i "wygranej" z Kawaguchim albo Mariusz całkowicie zmieni metody treningowe, albo wypadnie z interesu jeszcze szybciej, niż w nim zaistniał.
Także dwa kubły zimnej wody na głowę, drugi będzie bardziej lodowaty.
Pan Martin Lewandowski wie o co chodzi, pytanie tylko, czy Mirek Okniński , Kosedowski i inni będą w stanie krytycznie ocenić owoce (a raczej ich brak) swojej pracy.
I czy Mariusz zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Jego kariera w MMA wisi na włosku.
A głosy w stylu "zostanę mistrzem świata" w tej chwili brzmią jak pobożne życzenia albo zaklinanie rzeczywistości.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"...No po wywadach pudziana ,który mówił że co runde dostaje kolejnych partnerów do bicia to spodziewałem sie że kondycyjnie wytrzyma dłużej..."

On jest dużo bardziej znanym człowiekiem w PL niż jakikolwiek inny zawodnik MMA z Fedorem włącznie, więc media i jego team między innymi kreują go na Supermana, bo tak kręci się biznes. Nie należy wierzyć we wszystko co mówią i piszą, a jak widziałem Oknińskiego, który robił wywiad, to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać. U tego faceta zdobycie czarnego pasa w BJJ skutkowało poważnym uszkodzeneim mózgu chyba. On sprawia wrażenie człowieka odłączonego od rzeczywistośći..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Ja idę spać, Panowie i Panie dobranoc Wam

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Alhoon_

zamilcz gimnazjalisto bo śmiech na sali

Co Wam daje satyrycy szydzenie z człowieka, który osiągnął w życiu więcej w wieku 30 lat, niż Wy osiągniecie wszyscy razem dożywotnio?

jest publiczną osobą i się cieszy że w ogóle do o nim mówimy. robi z siebie pajaca obiecując mistrzostwo świata i zasługuje za to na krytykę. dodatkowo śpiewa i tańczy jak cyrkowy pedał

Czego chcieliście się spodziewać barany po 7 miesiącach treningów zupełnie nowej profesji.

chyba z 10 razy mówił o mistrzostwie mma i o tym że nie da się go znokałtować więc oczekiwania były spore - I TUTAJ TOTALNY ZAWÓD

Podczas walki jedynym mankamentem była jego wydolność i kondycja.

DZIECIAKU TO W MMA JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH ZDOLNOŚCI FAJTERÓW

Czemu się dziwić? Ma 130kg samej suchej masy mięśniowej

HAHAHAHAHAHA a wiesz kto to brock lesnar ? niewiele słabszy od pudziana na siłowni a kondycję ma jak maratończyk i jest jeszcze szybszy niż mariusz

Kto z Was wyszedłby z nim choćby do tych dwóch rund?

argument na poziomie niedojrzałego ludka z gimnazjum

CZEŚĆ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA--Wieczór sportów walki RZESZÓW 10 KWIETNIA --PODKARPACIE VS ŚLĄSK

Następny temat

X liga shooto 20 czerwiec

WHEY premium