SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski vs Kawaguchi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110146

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9666
w Polsacie Sport bedzie cala gala
a w otwartym od 22 i beda pokazywali 3 walki Kułaka z Nobrega PUDZIANA i MAMEDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha ten suchar od tkd myślał że coś zrobi zapaśnikowi

Już to kiedyś widziałem ale nie całe z tymi noszami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Będzie gdzieś można za darmo w internecie obejrzeć te walki przed 22:00?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
- Moja taktyka jest prosta. Wyjdę i urwę mu łeb - powiedział na łamach "Super Expressu" Mariusz Pudzianowski, który w piątkowy wieczór zmierzy się na gali MMA z Japończykiem Yusuke Kawaguchi.

- Nie będę czekać, ruszę na niego ostro, będę jak rozjuszony byk. Nie po to trenowałem ostro 7 miesięcy, żeby teraz w siebie nie wierzyć. Mogę spojrzeć w lustro i powiedzieć, że nie mam sobie nic do zarzucenia. To była prawdziwa harówka, żadnego oszukaństwa - powiedział Pudzianowski, dla którego będzie to druga w karierze walka w MMA.

- Zawsze byłem wariat, kręci mnie duże ryzyko. Dziś będę chciał jak najszybciej tę walkę skończyć, żeby się jak najmniej zmęczyć i nie oberwać przypadkowo po głowie. Rzucę się na niego jak wygłodniałe zwierzę i jak go złapię, to już nie wypuszczę. Będzie ostra jazda do samego spodu. Kto wie, może potrwa to jeszcze krócej niż z Najmanem - dodał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obczajcie walke skosa z Rob Broughton - jak dla mnie niezła.pokazał że jest w miare wytrzymały i potrafi walczyć i się poruszać.mam nadzieje że wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
a ja mam nadzieje że wygra pudzian
skos nie ma żadnych szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9666
baranekg
nikt adekwatny do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz rozwinąć swoją jakże błyskotliwą argumentacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli walki Olivi na zwykłym Polsacie nie będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
nie bedzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA--Wieczór sportów walki RZESZÓW 10 KWIETNIA --PODKARPACIE VS ŚLĄSK

Następny temat

X liga shooto 20 czerwiec

WHEY premium