SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski vs Kawaguchi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 109939

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491
Ciekawe czy teraz w Japoni na jakimś forum piszą; - nasz "miszcz" rozjedzie tego nowicjusza z dzikiego kraju POLSKA ;)
I oglądają na Youtubie; - The World's Strongest Man Mariusz Pudzianowski Shoulder Training ;)

Krewki Staruszek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Spotkał się ktoś z zakładami tej walki? Coś nie mogę namierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.tobet.com/pol/selection?query=pudzianowski&cmd=choose

Tutaj masz kurs: Mariusz Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi

Osobiście wydaje mi się że Mariusz powinien wygrać. Chociaż będzie musiał bardzo uważać na rywala. Cytat:
Kawaguchi to były judoka, który większość ze swoich walk kończył przed czasem, nokautując rywali bądź zasypując ich gradem ciosów na ziemi. Na swoim koncie nie ma wygranej nad zawodnikiem zaliczanym do światowej czołówki. Zwyciężał z mniej doświadczonymi wojownikami, jak Shunji Kosaka, Cirio Tejera (zaledwie jedna walka) czy Seigo Mizuguchi. Jedyną porażkę Kawaguchi zanotował w starciu z mającym za sobą kilkanaście pojedynków Brytyjczykiem Robem Broughtonem.Japończyk walczył dotychczas na galach organizacji DEEP oraz M-1. Jest mistrzem DEEP w wadze ciężkiej, posiada tytuł "Megaton". W swoim ostatnim pojedynku w grudniu 2009 r. blisko 30-letni Kawaguchi pokonał przez decyzję Roque Martineza.



Mimo wszystko życzę powodzenia dla Mariusza
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
doczytalem do 8 strony i dalej mi sie odechcialo po prostu...
co za ludzie... nie pisze brzydziej bo sie pan wojt obrazi i skasuje mi posta.
to samo co z adamkiem. tez biadolenie, nikomu nic nie pasi, a to ze za gruby, a to ze o kasie tylko gada itd itp.. na szczescie tomek, jak i mariusz robia swoje i maja gdzies te wasze biadolenie!! gdyby was sie sluchali nie byliby tam, gdzie sa!!!
wiecej optymizmu!!!

Życie tasuje karty, my gramy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniżej są walki Pudziana, Kawaguchi i Fedora.

Walka Kawaguchi




Walka Pudziana





Fedor Emelianengo





Teraz można mniej więcej oceniać, jakie szanse ma Pudzian z Kawaguchi oraz tymi najlepszymi.



Zmieniony przez - dzik_U w dniu 2010-04-29 16:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
troche spam, jezeli sie nie nadaje prosze skasowac.
nie wiem czy juz widzieliscie, ale koles wymiata:



Życie tasuje karty, my gramy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi MMA






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na ***** ten spam tutaj potrzebny? dzik_U normalnie oswieciłeś mnie jesteś moim Buddą ****a
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MMA--Wieczór sportów walki RZESZÓW 10 KWIETNIA --PODKARPACIE VS ŚLĄSK

Następny temat

X liga shooto 20 czerwiec

WHEY premium