SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski nie będzie już Mistrzem Świata???!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Uderz w stół, a nożyce się odezwą - właśnie mamy odpowiedzi dwóch panów - jak podejrzewam W i B. Coś się Wam panowie chyba pomyliło. To Wy zaproponowaliście nam kontrakty, w których potraktowaliście nas, jak mięso armatnie i d****i – myśląc chyba, że ich nie przeczytamy przed podpisaniem. To od Was odeszli wszyscy zawodnicy, a zostali tylko Ci trzej – Enjama, Orzeł i Kowalczyk, którzy mieli jeszcze ważne kontrakty, to od Was odszedł i głośno o tym powiedział w prasie główny sponsor zawodów – Browary Warka, to od Was odszedł – narażając swoją dalszą karierę dwukrotny Mistrz Świata Mariusz Pudzianowski nazywając Was przy tym głośno oszustami, a to Wy nie mając już nic zaczęliście nas szantażować i robicie to do tej pory starymi nie ważnymi umowami, teraz Mariusza tym, że nie wystąpi więcej za granicą, to Wasz prawnik wysłał Sławkowi Toczkowi wezwanie do zapłaty 400000 złoty za rzekome złamanie starego kontraktu, to Wy wprowadzacie zamęt i chaos w internecie występując, co chwilę pod nowymi pseudonimami – panowie, pokażcie twarz, wejdzie na forum pod swoimi nazwiskami – nikt Was nie będzie wtedy banował – zróbmy pojedynek na fakty, a nie domysły i kłamstewka – POKAŻCIE SWOJĄ TWARZ!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Jarek ma racje.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Jareczku Jak Pan myśli że ja nazywam się Wołodko albo Biernacik to chyba koks uderzył Panu do głowy.To co Pan napisał jest jasnym wyrazem tego że całkowicie Pan nie kontroluje sytuacji tylko miota się wokół osi.I wszystko robi Pan to nadodatek na publicznym forum zamiast brudy prać w gronie zainteresowanych.Jak widać po nerwowości konie nastąpił.Proponuję szklankę mineralnej i urlopik Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Na forum kazdy moze wyrazic swoja opinie jaka ona by nie byla - nie kazdy musi sie z nia zgadzac.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
Coś chyba jednak naszym idolom brakuje cywilnej odwagi na ujawnienie się na forum...
Dziś chyba zebrało mi się a refleksje, a tych ostatnio sporo. Nie wiem, czy mam się z tego śmiać, czy płakać – takie to żałosne, ale kiedy czytam, to co umieszcza na swojej stronie stara federacja, to ręce mi opadają:
Zachowuję oryginalną pisownie (nie poprawiam błędów)

· .... Jednocześnie informujemy,że w Warszawie zapadną bardzo ważne decyzje dotyczące rozwoju Strong Man w Polsce i na świecie.M.in.powołana zostania zawodowa grupa Strong Man,przedstawiony zostanie harmonogram imprez krajowych i międzynarodowych oraz nastapi prezentacja tytularnego sponsora trasy światowej i krajowej na rok 2004....
Jakoś komunikat nie pojawił się do dziś, a miało to mieć miejsce 12 grudnia ubiegłego roku, a o zawodowej grupie też dziwnie zapomniano...
· ....Jednocześnie informujemy,że termin oficjalnych eliminacji do programu Siłacze 2004 zostanie ustalony wraz ze stacją TVN do 30.01.2004...
Coś data się nie zgadza, a i TVN podejrzewam nic o tym nie wie. Myślę też, że profesjonalista nie informuje o eliminacjach na 4 tygodnie przed nimi, bo to za mało czasu na przygotowania – chyba, że to tylko chęć podebrania nowych, dobrych zawodników, skoro wszyscy ze starej kadry już odeszli – OSTRZEGAM PRZED PODPISYWANIEM CZEGOKOLWIEK – może to okazać się zgubne na następny sezon...

· ... 8 lutego w Hali Sportowej na ul.Paczkowskiego w Gnieźnie wspólnie z TS Spartakus przeprowadzimy eliminacje do tegorocznej trasy SIŁACZE 2004....
Uważam za wysoce nieetyczne i nieuczciwe pisanie o trasie SIŁACZE 2004, bo to jednoznacznie kojarzy się z zawodami z cyklu Pucharu Polski Warka Strong, transmitowanymi przez telewizję TVN, a to robi nasza firma wspólnie z Browarem Warka i udziałem całej polskiej czołówki Strong Man’ów z Mariuszem Pudzianowskim na czele i kilkoma nowymi zawodnikami wyłonionymi w eliminacjach – tu już mogę podać ostateczną datę i miejsce – Olsztyn 22.02.2004 roku.
Czekam na nowe sensacje z strony tych, co to „brzytwy się chwytają”
Pozdrawiam wszystkich - Jarosław Dymek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dymek nie daj soba manipulowac, nie badz maszynka do robienia pieniedzy dla pazernych prezesow , zrobiles sluszny krok i tak trzymaj .pamietaj ze kibice sa z Wami a nie z krwiopijcami.
SWINOUJSCIE POZDRAWIA

Zep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jarek

Czyli jesteście już dogadani (tzn umowy podpisane) z Warką a oni z TVN???


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Dymek.Mogę zapewnić Pana że nie nazywam się Wołodko ani Biernacik znam natomiast dobrze Cezarego i miałem możliwość przed momentem z nim rozmawiać nie jest on wogóle zainteresowany rozmową z Panem bo taką rozmowę zaproponował Panu jak mówi 2 miesiące temu i to nie na forum tylko osobiście.Również nie zgadza się chyba Panu coś w arytmetyce i w zawodnikach bo zarówno Robert Szczepański i Irek Kuraś nie mają najmnieszego zamiaru współpracować z Panem.I całe zresztą szczeście.Poczekajmy co się wydarzy w najbliższym tygodniu a ma jak twierdzi Cezary wydażyć się może dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15439
danielak itp - moze nie jestescie W i B, ale od razu widac ze stoicie po ich stronie i praktycznie na 100% macie cos z nimi wspolnego.Szczerze w to watpie zeby ktos "neutralny" tak zajadle bronil federacji,ktora BARDZO stracila w oczach wszystkich kibicow Strong Man.Piszecie ze to J.Dymek i P.Szymiec oszukali federacje itp.Ok-jesli tak nawet by bylo,to dlaczego w ich slady poszla reszta Strong Manow,ktorzy odeszli od starej federacji???Przeciez w starej federacji bylo im dobrze w/g was!A moze to az tak dobrzy przyjaciele Jarka i Piotrka ze za nimi sie wstawili i zaryzykowali wlasne kariery???Skoro wchodzicie na forum tylko i wylacznie w celu poprawy wizerunku Wolodki i Biernacika (wnioskuje to po tym,ze nigdzie indziej sie nie udzielacie) to robcie to w jakis normalny sposob,bo watpie abyscie kogos przekonali swoimi postami.Przynajmniej mnie nie przekonaliscie.Chcecie osmieszyc Jarka i Piotra,a uwazam ze sami siebie osmieszacie,bo macie dosc dziecinnie oskarzenia i kontrargumenty na slowa ludzi stojacych po stronie Strong Manow!

Co jest?

Co jest?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
"Panie Jareczku Jak Pan myśli że ja nazywam się Wołodko albo Biernacik to chyba koks uderzył Panu do głowy"
Takich zwrotow prosze nie uzywac w kulturalnie prowadzonej dyskusji!
Pan Dymek nikogo w swojej wypowiedzi nie obrazil i prosze wszystkich rozmowcow o to samo, w przeciwnym wypadku bede usuwal takie posty lub po prostu bede blokowal konto.




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3*3 czy to dobry pomysl?

Następny temat

Wasze opinie

WHEY premium