SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w M1 Zabrze ?!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
A to teraz juz wiem jak wyglada Fullblown
Moge oficjalnie potwierdzic ze nie zly z Ciebie BYK Sam Pudzian zrezta to zauwazyl. Czemu nie startowales tez w innych konkurencjach?? (fajny dresik )

Ja mam fotke z Zielenieckim i Florczyk, a od Pudziana mam autograf

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


3

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
hehe dzieki.dresik -mordex:)chciałem startowac w martwym ale mnie nie wybrali tak samo ze spacerem.jakos sie załapałem na wage płaczu.no zdziwił sie troche pudzian bo dosc duzo zrobiłem on ma troche lepszy wynik tylko

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Jaki Olek ? Grucha ? ...

... Fullblown - a Ty bys pewnie z nim nie wygral pozostalych konkurencji ... wiec po co taka gadka ... czujesz sie mocny - to startuj i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


3

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Spice a Ty starowales??

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
spice przecierz żartowałem.wiem ze bym moze nie wygrał bo róznica wagi pomiedzy nim a mna była ok 25-30 kg

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
a po drugie to zgłaszałem sie a to ze mnie nie wybrali to juz sie niedowiemy czy bym mu dał rade:)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


4

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mottor - mnie tam nawet nie bylo ... zreszta to i tak nie moja dyscyplina ... ale podziwiam wszystkich startujacych, bo latwo sie gada jak sie stoi z boku, ze "ten jest cianki ja bym go ogral" ale ja przychodzi co do czego to zdarzaja sie spore niespodzianki i rozczarowania.

Full - spox, za rok pewnie w Plazie znow beda jakies zawody StrongMan amatorow o niezla kase wiec tam masz szanse sie wykazac !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje jakieś zdjecia Tomka Lecha

Następny temat

ZAWODY W GDYNI

WHEY premium