SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w Akademii Sztuk Walki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Dzisiaj na treningu boksu tajskiego o 20 w ASW sesję fotograficzną miał Pan Mariusz. Tarczował mu trener Dimitrij. Trwało to ze 20 minut. Zrobił na mnie wrażenie swoją skromnością a poza tym dobrze mu z oczu patrzy. Nie był to trening tylko sesja zaznaczam. Pan Pudzian uderzał niezbyt dynamicznie ale trochę techniki z boksu pamięta bo nawet ładnie pracował na nogach i skręał biodra. Więc mile mnie rozczarował bo spodziewałem się że nie poradzi sobie zupełnie. Myślę że jakby potrenował to coś by z niego wyrosło. Jutro napisze jak się dowiem wieczorem jaki był cel jego wizyty.

Ps To bardzo miły gość i robi wrażenie swoim kulturalnym obyciem i ogładą no i skromnością.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
No i szacunek za to do czego doszedł...i pomyslec ze 7 lat temu jezdził maluchem i pracował na budowie...gosc jest wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
asw to stary prakong gym warszawa. więcej na stronie www.akademia-walki.waw.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Pan Mariusz przyszedł z jednym fotografem i Piotrem Szymanowskim-redaktorem naczelny miesięcznika Sport dla Wszytskich, więc zapewne dla tego magazynu była to sesja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Pan Mariusz przyszedł z Piotrem Szymanowskim redaktorem SDW więc pewnie dla tego magazynu była ta sesja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
sory że dwa razy to samo ale pierwsze się nie chciało się wysłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
siema, fotek nie mam. Dzisiaj się dowiedziałem że to w ramach promocji klubu... Przed fotkami Pudzian wszedł na wagę. Wskazała 140 i powiedział że trochę schudł, ale jak w domu doje to będzie 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Bob Sapp waży więcej

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




foto z SdW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Autor: teskt i zdjęcia: Adam Jankowski
"Jak ostatnio donosiły media, Mariusz Pudzianowski zastanawiał się nad zmianą dyscypliny i próby swoich sił w sportach walki. Choć początkowo nie każdy w to uwierzył, to jednak wychodzi na to, iż Mariusz nie żartuje.
Byliśmy świadkami jego treningu Muay Thai, w jednym z warszawskich klubów.
Mariusz Pudzianowski trenuje Muay Thai
Zastanawiacie się pewnie - Jak wyglądał trening? Co trenuje? Jak sobie radzi?
O tym, a nawet więcej będziecie mogli przeczytać w naszym marcowym numerze!" źródło sdw.pl

****a to jest żałosne co napisali. Trenuje> ****a machnął pięć razy rękami był w klubie 20 minut i już trenuje... dlatego między innymi nie znoszę TEJ gazety...

KOMPLETNA BZDURA Szanuje Mariusza ale to jest przegięcie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kimbo Slice

Następny temat

Tomasz Drwal: "nie traktuję kontraktu z UFC jako przygody"

WHEY premium