SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian pokazuje swój boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Co za bzdury.
W kraju sa setki zawodnikow, wyszkolonych technicznie, na poziomie, o ktorym Mario moze co najwyzej pomarzyc. To nie problem w poziomie talentu trenerow, a talencie samego ucznia.
Lepszych trenerow, to musi szukac ktos, kto technicznie niszczy czolowke w kraju, dopoki jest za nia lata swietlne, to jeszcze ma cala gore do nauczenia sie na miejscu.

Milion razy praktyka pokazala, ze jezeli ktos jest Michelem Jordanem koszykowki, nie znaczy, ze bedzie chocby przyzwoitym basebalista. Nie wiem skad idiotyczne zalozenie (oprocz tego, ze jest silny i ma ladne miesnie?), ze skoro Mario najlepiej dzwigal lodowki na czas, bedzie mial smykalke, do boksu, zapasow czy bjj, a do tego opanuje je w wieku lat 34, na poziomie pozwalajacym rywalizowac, z klasowymi zawodnikami...

Moim zdaniem i tak tragedi nie ma, jak na takiego przekoksowanego karka. Jednak w tych Strongmanach, jakas tam krotkodystansowa wytrzymalosc byla rozwijana. Podejrzewam, ze gdyby wziasc naprzeciwko Ronniego Colemana, postawic takiego Kawaguciego, to biedny Ron, zszedl by na zawal w pierwszej minucie pojedynku.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2011-05-23 19:26:28

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233


ALe pier do licie z tym Pudzianem. Daję fotkę jak jeszcze jeździł po wiejskich wstrząsach z pokazami strong. W zielonej koszuli ja, mam w zależności od pory dnia od 191 do 193cm, ziomek mój w czerwonym cfetrze ma jeśli dobrze pamiętam około 189cm, według mnie Pudzilla ma minimum 185cm, stawiam na jakieś 187-188cm. Kaczyńskiego się czepiajcie !

Zmieniony przez - pugu w dniu 2011-05-23 19:32:38

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
powie mi ktoś jak sie nazywają tytuły tych piosenek??
a ten nasz pudzianowski nie potrzebnia bral sie za mma
i niech nie zapowiada mistrza świata, bo i tak go nie zrobi, nie żebym mu życzył źle
ale kiedy poleci za ocean znowu upadnie, a walczył tylko z Timem silvom
wy zobaczcie jakich ksw mu przeciwników proponuje prócz yousuke kawaguhiego do którego zyskałem pełny respoekt po walce z mariuszem, i dlaczego wszystkie walki na tym ksw były zakontraktowane na 3 rundy a ta na 2?? proste bo ksw dba o swojego pupila i do 3 by wyszedł tak jak do 2 z thompsonem. a kawaguchi sciągboł by mu szorty i wyklaskal mu zadek.
nie ma sie co okłamywać to nie jest sport dla pudzianowskiego.
i w stu procentach zgadzam sie z przedmówcą założe sie że ma trenerów solowech każdego z innej płaszczyzny i na wysokim poziomie krztałcenia zawodnikow,jest celebrytą nie miał sie gdzie podziać to wymyśłił sobie nową dyscypline z której rzeczywiście kicha kogo on pokonał najmana?? akim jest najman??
z tych pieniedzy ktore ma pudszianowski przeznaczone na trening dam uciąc sobie glowe że wyszkolona by została mniejsza szkółka dobrych fighterów rodaków którzy podbili by europe w każdej kategori wagowej.
przeznaczając te pieniądze na pro diety odnowy biologiczne i wiele innych dla tak owych zawodników.
dla mnie pudzian jest nikim poki co w tym psorcie i tyle.
pozdrawiam

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Po pierwsze, sam Pudzian twierdzil, ze ma 184cm, byl nawet wywiad na tym forum, a Ty mu jeszcze dodajesz do 188.
Porownania w butach sa rownie sensowne, co to co sie dzieje z Sylwkiem na przestrzeni lat, zalezy co kto na nogi zalozy.
http://www.arnoldheight.com/article4.html
Porownanie na boso to jest jedyne, na pododstawie ktorego mozna wysnuc jakies miarodajne wnioski.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2011-05-23 19:40:29

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
Pamiętam, że był w zwykłym , sportowym buciwie, takoż samo ja. No nie wiem, skoro sam tak mówi, to widocznie tak jest, ale sam widzisz jak to na zdjęciu wygląda. Pamiętam jeszcze , że nie zrobił na mnie wrażenia biceps, klata, czy bary, ale te potworne kulasy w dżinsach, zastanawiałem się potem jak on sr a na kiblu, czy przywodziciele pozwalają mu na rozluźnienie zwieraczy, tak aby u-boot opuścił hangar.

A tak w ogóle, to jak on mógł nie skończyć Thompsona, jak tamten zwiądł jak ptak po stosunku? Przecież on jakies 2-3 sekundy był w stanie OOBE, wyglądało to jakby jednym panczem Mario mu zgasił światło, a następnym włączył, dziwaczn
a akcja...

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
co ry tu pierdo****e o tym pudzianie ile ma?? do majtek mu któryś juz patrzył??
ja nie wiem czym, wy sie fascynujecie jego wzrostem??
<hahahaha>
weźcie pod uwage jego wyniki bilans wage wydolnośc a nie wzrost ludzie co wy tu nie wyprawiacie głowa boli
i jeden mnądrzejszy od deugiego.

znajdzie sie ktoś tak elokwentny i powiem mi co to za nuty w filmiku sa??

pozdrawiam



Zmieniony przez - _eL_ w dniu 2011-05-23 19:51:28

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Zmeczenie, adrenalina, stres. Przez 2 lata pewno sie nauczyl uderzenia technicznego, ale dla kogos, kto nie robi tego z automatu przez lata, nie jest to takie proste. Zreszta przychodza na sekcje ludzie, trenujacy latami, a na sparingach gubiacy sie. Nie kazdy to opanuje w stopniu uzytecznym w walce. Dlatego walil byle szybko, a bez sensu, moze tez bal sie przycelowac, bo wtedy wystawil by sie na kontre. Byc moze Mario ma potencjal, na zostanie przyzwoitym amatorem MMA, ale poziomu walk zawodowych, nigdy nie przeskoczy. Jest wielkim mistrzem, lecz innej dyscypliny.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
Amen.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
tutaj to nawet wojna jest o wzrost Pudziana

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
to jak poiwie mi ktoś co to za kawałki sa 2 z filmiku??

inny niż wszyscy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Braehmer odwołuje walkę z Cleverlym!

Następny temat

czy mogę

WHEY premium