SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski Federacji NAC Polska - 05.11.2011 Przodkowo

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Daszkiewicz jakość miał całkiem dobrą tylko masy brakowało, no ale trzeba wziąć pod uwagę że ma 51lat już i na start zdecydował się 3 czy 4 tyg przed zawodami tylko. I zwróciłem jeszcze uwagę że bardzo pewnie się czół na scenie i miał dobre pozowanie
zdjęć niestety nie mam na innych portalach napewno są bo sporo było ludzi z branży z aparatami i kamerami
Jako ciekawostkę powiem jeszcze że mega wrażenie zrobił na mnie Piotr Kaczka z olimpu, wielki masywny chłop z fajnymi proporcjami, jak dla mnie sylwetka marzenie.
Głuchy też bardzo masywny ale w jako że miał luźny strój (sędzia główny) ciężko coś powiedzieć o jakości.
Za to po Piotrkowiczu spodziewałem się że będzie większy

Oczywiście to tylko moje subiektywne spostrzeżenia

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2011-11-08 22:48:43

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Zgadza sie zdjecia są na wielu portalach.
Ja ztrzelilem doslownie kilka fotek bo jakos mi sie niechcialo ale zaraz wrzuce.
Głuchowski w Garniturze wygladal na ogromnego.
Piotr Kaczka to jest dosłownie Bydle wielki Jak piotrkowicz jak nie wiekszy, ale jak stał i rozmawiał z Robertem to mozna bylo zobaczyć różnice w mięśniach, Roberta mięśnie to było widac ze ciezko wypracowane latami mięśnie , co do Kaczki to tego nie moge powiedziec, na recach same pryszcze wiadomo od czego. Ale dzik z niego niezly.
Robert bylo widac ze jest off season ale jest moim zdaniem wielki, moze na tobie sprawil takie wrazenie bo mial bardzo obwisłą koszulke.
Strzelinskiego forma byla najlepsza, miód malina.
Zdjecia z kazdej strony calkowicie nie oddają tego jak to wygldalo na zywo.

Zmieniony przez - Corradov w dniu 2011-11-09 21:55:29

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
gluchy

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
.

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Szału nie ma, cyknelem tylko na poczatku kilka fotek i tyle.
Strzała.
Jak cos foty są na MD i kulturystyce-online ponad 800 zdjec.

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Michał Karmowski to ta klate z zawodów na zawody ma chyba coraz gorsza. Strzelinski widać jeszcze tlroszke podlany. Ale to on chyba z marszu wskoczył i formę to na universum swoją maxymalna pokaże bo stać go na wiecej na pewno. Ogólnie poziom słabszy dużo jak dla mnie jak na MP. Finalista open z nacc nie wiem czy by był w pierwszej trójce MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
nic w tym dziwnego-najlepsi kulturysci sa w ifbb i mieliby klopoty startujac w innej ,konkurencyjnej organizacji.ale za to zawody w nac sa ogromna szansa dla zawodnikow ,ktorzy nie sa w reprezentacji ifbb,ktorzy tez nie dysponuja duzymi kwotami na przygoowanie ale chca startowac i powoli piac sie w gore.
na zachodzie najczesciej startujacy rozpoczynaja swoja kariere w mniejszych organizacjach a w miare rozwoju i sukcesow przechodza do coraz wiekszych,konczc na ifbb pro-jezeli sa ualentowani,maja srodki i czas oraz determinacje by sie wybic w tym trudnym i niewymiernym sporcie.
zreszta nie zawsze zdobyte miejsce jest najwazniejsze,wielu zawodnikow ma imponujaca budowe nie tylk na scenie,przez co maja mnostwo kibicow i zwolennikow a na zawodach czasem sa poza pierwsza 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Sylwetka Karmowskiego jest po prostu brzydka ... Gdyby nie patrzyć na szczegóły to było by ok, ale przecież to o szczegóły chodzi w kulturystyce ... Z drugiej strony przeciwnicy też nie błyszczeli (choć imho bardziej estetyczni) ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388




cieakwe wywiady.kolo 23 minuty z Daszkiewiczem wywiad.

Zmieniony przez - Corradov w dniu 2011-11-11 13:36:18

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
mythman-czyli SStrzeliński miałby marne szanse na medal w MP?

Podpis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski i MP Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness

Następny temat

2011 Arnold Classic Europe

WHEY premium