SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty po mecie itp.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
jak cos to pisz na gg to moge ci troche pomoc w miare mozliwosci ;D

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
i oczywiście jem 3 tab dziennie i nierozumiem po co ten colomid skoro pózniej cykl z kreatyną A i jeszcze jedno mam kreatyne cell pump pije ją razem z metą ponieważ kończy się jej data ważności data jest do 28 .02.08 i czy robi to coś żę pije kreatyne z metą kreatyne pije raz dziennie po każdym skończonym treningu prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
nie jedz krety na mecie to bez sesu nie ma w tym zadnej logiki kreatyne sie bierze na spadki po mecie a na date warznosci nie patrz w odrzywkowych wiele razy wciskaja stare odrzywki i nikt nawet nie zwraca na to uwagi jak jej nie chcesz to daj mi ja
1

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
ile masz tej metki wogole

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
ale meta zbiera wodą czyl jak ja będe pił wode to meta będzie mi ją odkładała w mięsniach i po co witaminy do mety nielepiej jakiś gainer do tego i czy po skączeniu cyklu z metą moge jeszcze raz wziąsc 100 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
daj nr gg to popiszemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
ja ci powiem tak skoro masz 200 metki to jedz ja po cztery codziennie 2 rano jedna przed treningiem i jedna przed snem a jesli chcesz druga metke zjesc to najlepiej ja z czyms polacz np tesc PZDR

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
niech mnie h.uj sami eksperci i same cenne rady
Ja tez sie moge odezwac na gg rozpiszesz mi cykl

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
haha xD :D Gabinet Fachowców

>>>>tRanCe<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3324
A po h.j ma jesc przed treningiem metke ? to sie bierze w równych odstepach czasowych a nie po - przed treningiem to nie gainer

>>>>tRanCe<<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon

Następny temat

GINEKOMASTIA ciekawy art.

WHEY premium