SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrosty po mecie itp.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
Wiem że to sprawa indywidualna ale zastanawiam się ile przyszło wam średnio po 1 cyklu kg i cm. Głównie w klacie, bicu, talii, plecach. Równie dobrze piszcie ile po innych koxach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
nie wime bo doopiero na marzec sie przymiezam

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
dietanabol 6*kurczak ryż surówka do tego w bicu+2 cm na klate + 12,67 kg nóg nie robie bo za duże urosną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3843
Dieta dietą trening teningiem kolego mi chodzi o wasze przyrosty a nie żeby odrazu się w kox pchać .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie ma cudow
Zabierac sie za kox nie powinien nikt kto ma jeszcze szanse zrobic sporo na sucho, wiec przemysl to dobrze.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
witam ile kg masy mięsniowej zyskam po ruskiej mecie sokro cwicze józ 8 miesięcy w tym 6 miesięcy z odrzywkami takimi jak kreatyna mas gainer glutamina prosz o odpawiedz specjalistów odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
no z suplami mi juz tak nie wchodzi jak na poczatku popa teraz jem kreatyne co mie upewnia w moich postepowaniach nie ma szalu zbytnio nie widze wiekrzej zmiany dlatego che sobie we wrzesniu zrobic malego cykla 8 tyg masowego i to juz jest przemyslane tylko nie wim ile tescia kupic moze pomozesz mam 10 mla prologatuma mi sie zdaje ze 10 jeszcze by byla potrzebna + oczywiscie metka bede jadl przez 6 tyg po cztery tab 3 razy dziennie na odblok clomid 24 tab

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
nie cwiczy sie 6 miechow na insulinie bo potem nie ma sie zadnych przyrostow

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
a po metce roznie sie tyje jak bys mial dobra diete suple i jadl metke po 4 tab dziennie to bys pewnie te 8 kilo przytyl oczywiscie odblok 12 clomy

masa masa masa 90 kilo rzezba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
ale po ostatnim cyklu z odrzywkami miałem przerwe miesiąc daltego pytam bo zajdałem józ 20 tab mety i nic nie widze a dieta jest bardzo dobra jedynie po treningu mieśnie są mocno napompowane i nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8519
po metce wlasnie jest dobra pompa pij duzo wody najlepiej jak bys sobie kupil taka odrzywke co sie ja miesza z woda starcza na 50 litrow w tej odrzywce jest pelno witamin i pelno potrzebnych sladnikow.a 20 tab metki to jest nic nawet nie tydzien jak masz odrzywke to rano ja pij przed treningiem i ppo dobre jest tez carbo w czasie treningu badz po jak kto woli
1

masa masa masa 90 kilo rzezba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon

Następny temat

GINEKOMASTIA ciekawy art.

WHEY premium