SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przymusowe szczepienia tylko w POLSCE _nowa ustawa UWAGA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie ćpie i uciekam z tego kraju Po znajomości mi podbiją, że zrobiłem a nawet igły nie chce widzieć.

Vladimir idziesz ze mną na kurs francuskiego ? Żabojady potrzebują ludzi po medycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyobrazacie sobie jaka to musiala byc duza lapowka ze byl tylko jeden glos przeciw?:D haha i gdzie tu jest roznica miedzy po i pis ?ahahaha a ludzie nadaj myslac ze to inne partie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kasa ładna musiała pójść... koncerny farmaceutyczne to mafia i to niewyobrażalnie ogromna. Ciekawe co w tym roku będzie... gołębia grypa, kocia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smiech na sali co sie dzieje. Dla naszego dobra? Czyli ktos inny, rzad wie co dla mnie jest dobre a co zle? traktuje mnie jak bydlo, jak krowe ktora trzeba uwiazac bo inaczej zejdzie z pola na autostrade i po niej, ale w polsce zamkniete autostrady i protesty to moze bedzie ok haha, caly ten ustroj jest niewolniczy, gorszy niz komuna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Powinni zamykać wszystkich d****i którzy chcą nam coś zrobić dla naszego dobra. W końcu wszystkie pieniądze będą zabierać i zabronią wyjazdu z kraju dla naszego dobra. Brzmi skrajnie ale posuwają się w tym kierunku.

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czym sie roznila socjalizm za komuny i teraz po 89? Niczym. Za komuny zamykali za wolnosc slowa, teraz mozna mowic w powietrze i oni dalej robia swoje, no chyba ze im sie chce to wysla antyterrorke do jakiegos studenta co zaklada str www jak PO nie dopelnilo obietnic itp, to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Najgorsze jest to że teoretycznie mamy demokracje, a praktycznie możemy się tylko temu przyglądać

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Demokracja <lol> - demokracja to ustroj gdzie dwoch idiotow moze przeglosowac 1 profesora i juz stanowia prawo haha zaj**isty ustroj, a ze glupich jest zawsze wiecej to juz wiadomo jak to bedzie, potem politycylatwo maja rzadzic bydlem, bo demokracje stanowi wiekszosc ludzi glupich...demokracja nie ma nic wspolnego z wolnoscia, kiedy to wkoncu zrozumiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Nie chodziło mi o pimpowanie demokracji bo też nie jestem za tym ustrojem, tylko chciałem podkreślić że jedyne co możemy zrobić z tym syfem to pisać czy mówić o nim, a to i tak nic nie zmieni

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Demonstracje tez nic nie dadza, potrzebny jest przewrot, wywalic wszystkich z wiejskiej do kriminalu i ciezkich robot, ostatnia nadzieja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dr Kulisz odpowie na wasze pytania !!! JUZ W PIATEK

Następny temat

Kreatyna pyruvate i mono!

WHEY premium