SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przymusowe szczepienia tylko w POLSCE _nowa ustawa UWAGA

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
No i weź tu planuj przyszłość w tym kraju. Ja od października jestem zapisany na angielski medyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie macie na farmacji takiego przedmiotu jak ang. medyczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
mieliśmy przez pierwsze 2 lata - angielski 'farmaceutyczny" - ale wiesz jak to jest z angielskim na studiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Vladimir_Volkoff
Od Lipca nasi posłowie mają 500zł podwyżki. - znowu się wk***iłem. dla 30% ludzi w tym kraju to jest polowa pensji. j**ane darmozjady, a podatki podnoszą k***a. iPady sobie funduja za pieniądze podatników itp. Utrudniają nam życie.
Jeśli to prawda z podwyżkami to brak juz kvrwa słów. Jeszcze niech vat podwyzsza i zarobki obniza hahaha
złotówki tracą na wartości to muszą sobie jakoś radzić. W jakim kraju my żyjemy...

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawda z podwyzkami, dali bydleciom euro a swoje przepchali,tak euro to wielki sukces polityczny haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kult kupuj materac i dawaj numer telefonu do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, spoko mam 4 pokoje uzywam 1 wszystko umeblowane, bu tutaj tak jest wprowadzasz sie na gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327


“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no skąd szczepionki są zdrowe . Mają nas chronić .


Ha ha ha . Polacy = Bydło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
Moim zdaniem szczepionki są niepotrzebne można żyć bez nich.

Nie ma lipy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dr Kulisz odpowie na wasze pytania !!! JUZ W PIATEK

Następny temat

Kreatyna pyruvate i mono!

WHEY premium