SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyapal Z Clomidem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
nolva w sumie może ale po cyklu deka+test to celowałbym w cloma mimo wszystko,
jakiego testa to zalezy co masz pod ręką bo chyba nie bedziesz czekal na tego cloma ze 2 miesiące...najlepiej było by zejść propem i łatwo będzie trafić z odblokiem w takim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jest wiele rzeczy, które przemawiają za tym ze tamoxifen jest lepszy w odbloku niz clomid. Spokojnie mozesz odblokowac sie tamoxem.

Co do tescia, mozesz użyć jakiegokolwiek estru, kwestia bedzie tylko w dawkowaniu i czestosci iniekcji. Nie napisałeś również czy chcesz zrobic cos jak mostek - poprostu zeby utrzymac forme i samopoczucie, bez efektów na jakie mozesz liczyc na cyklu, czy chcesz wejśc na drugi cykl.
Poza tym, moze zdecydujesz sie na odblok tamoxem, wtedy moje produkowanie nie bedzie miało sensu, takze napisz co chcesz zrobić to doradze wg celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Wiesz narazie najbardziej zalezy mi na tym odbloku wiec uderzylbym w tamoxfien. Bo myslalem nad drugim cyklem gdzies dopiero w maju. Chcialem wrzucic prop + moze winko Bo zaczynam w kwietniu lub maju redukcje i chcialem wlasnie ta kabinacja podtrzymac miecho i sile + lekko cos jesli by sie udalo dowalic jeszcze na siebie suche miecha. Co Ty na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do nolvy dorzucił bym proviron i będzie ok
/proviron ze wzgledu na deke w cyklu/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Zrobisz jak zechcesz z cyklami.
Jesli chodzi o odblok na któy jak widze jednak sie zdecydowałeś to tak ja wyżej nolva i provi i będzie bardzo dobry odblok, niczym nie ustapi samemu clomowi, a wg mojej oceny bedzie jeszcze lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
"lestat1986" Jesli bys mogl to prosiblym Cie zebys sie odezwal do mnie na gg: 17931655
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie che mi sie pisz tutaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ryzyk fizyk. moze byc wyj**ka. Juz bardziej bym szukał na stronkach oferujacych sprzedaz saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat1986 - przeglądając te stronki i opinie można dojśc do wniosku że każda z nich to wyj**ki, no chyba że to sprzedający tak między sobą konkurują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oma + prop biznes plan

Następny temat

trening na dopingu

WHEY premium