SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeziębienie a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
jak jestem przeziębiony boli mnie gardło katar i kaszle troszke to jak mam cykl miesięczny kreatyne+gainer do diety i normalnie ćwicze na siłowni to przez to przeziębienie będe mniał mniejsze efekty w cyklu?? czy normalne jakby go nie byłO???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
wyzrdowiej najpierw ,ludzie nie wariujcie przez siłownię.

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1016
ale to leciutko przeziębiony jestem .. gardło i katar:)? i chce wiedziec bo juz jestem w drugim tygodniu cyklu i czy to zmniejszy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak jest potrzeba polezec kilka dni to zrobo to wtedy kretke bierz tak jak w dni NT i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254
Podczas przeziębienia zrób sobie kilka dni odpoczynku, lub wykonuj lekkie treningi. Jeśli jesteś przeziębiony organizm aktywuje zapasowe źródła energii na walkę z chorobą, a jeśli tą energie zużyjesz na ciężkie treningi, to małe przeziębienie się zamieni w długie przeziębianie lub gorzej. Suple bież cały czas, (nie bądź chytry, bo chytry traci dwa razy).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening do nitro?

Następny temat

Creatine Phosphate- fosforan kreatyny.co to? =D

WHEY premium