SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeziębienie, jak nie stracić wagi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Witam,

Trochę się przeziębiłem, i nie daje rady zjeść tyle co w trakcie diety, co robić/jeść żeby nie stracić wypracowanych 2 kilo ? Może jakieś krople na apetyt ? Odpuścić siłownie na czas aż się wykuruje ?

Dzięki Pozdrdawiam


Zmieniony przez - qba1500 w dniu 2012-12-14 21:17:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
często przy chorobie człowiek jest osłabiony wiec nie ma sensu jeszcze deprechy łapać na siłce,a kilka dni przerwy nie spowoduje spadków....ja przez 4 tyg przerwy straciłem tylko 1 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Odpuść sobie dopóki się nie wykurujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2711
Polecam dobre domowe sposoby na przeziębienie - http://www.blog.optivitanutrition.pl/2012/10/zmora-przesilenia-przeziebienia/
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy.

Następny temat

rozłożenie kalorii w ciągu dnia

WHEY premium