SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowane białko.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Witam, kupiłem białko jakiś 1,5 roku temu, otworzyłem białko, przesypałem troche i resztę zamknąlem w 3 reklamówkach, wiec raczej bylo szczelnie lezalo cały ten czas w szafie w pokoju. Jakiś tydzien temu zacząlem brać to białko i nie odczuwam efektów ubocznych, ale moje pytanie jest takie czy może mi to jakoś zaszkodzić? czy to białko staciło już swoje właściwości i trzeba je wyrzucić? mogą być słabsze efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4436 Napisanych postów 35721 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262722
Jeśli nie czujesz żadnych dolegliwości ani dyskomfortu to będzie ok. Data do kiedy?
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
właśnie nie wiem do kiedy była data bo dostałem to w duzym kartonie a ten karton wyrzuciłem od razu bo mialem problem z zapakowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41856
jesli do tojletu nie latasz non stop to wszystko jest ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak kupowales 1,5r temu to wielce mozliwe ze termin jest dopiero na granicy przeterminowania
smialo mozna jesc jesli trzymales w suchym miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

przed treningówka

Wiecej