SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowane bialko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Witam. Mam pytanie odnosnie bialka :) Kupilem ok. rok temu , otworzylem opakowanie w sposob nieodpowiedni poniewaz rozcialem nozyczkami zamiast tak jak sie powinno tymi gumeczkami (co po zamknieciu daje pelna szczelnosc). Termin waznosc na opakowaniu pisze 13.12.2013 . I tu moje pytanie czy moge je dalej brac bo mam tam jeszcze z pol kilo :>> Czy to ze dostawalo sie do niego powietrze to cos przeszkadza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6380 Napisanych postów 75326 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631584
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
po czym poznam ze cos jest nie tak? czy moge byc pewny ze w zaden sposob mi to nie zaszkodzi ? :D boje sie troche bo to w koncu pol kila bialka ktore wypije a nie chce wypil pol kilo czegos co ma mi zaszkodzic :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
jedynie co cię może spotkać to luźna kupka

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6380 Napisanych postów 75326 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631584
pół kilo nie wypijesz w jednej porcji
sprawdź smak , konsystencje
jak po wypiciu nie będzie żadnych rewolucji żołądkowo-jelitowych to znaczy że jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki stack kreatynowy?

Następny temat

OxyElite Pro + OIimp Argi Power

WPC